Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden masszázsolajtól pattaná...

Minden masszázsolajtól pattanásos lesz a hátbőr vagy van olyan amitől nem?

Figyelt kérdés

Üdv!

Masszázsra járok és nem akarok felhagyni vele mert a hátam igényli.

Viszont az olajtól nem olyan durván, de egy két pattanás keletkezik, pedig 5 perc mire hazaérek és lemosom a hátam szappannal. Azt mondta növényi alapú olajat használ.

A kérdésem az hogy esetleg van olyan olaj amit masszázsra használnak és a csúszás jó, de nem zsíros vagy olajos hogy a hátam bőre ne legyen pattanásos?


júl. 30. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegy miből van, eltömi a pórusokat. Az olaj az olaj. Nincs megoldás a problémádra.
júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi
júl. 31. 15:36
 3/4 anonim válasza:

Szerintem a te bőröd lehet érzékenyebb.


Inkább a benne lévő szerekre lehetsz allergiás levendula citromfű alma fahéj...csak példának írom.


Én teljesen általánois olajat használok pont ezért.


Habár én mindig letisztítom fertőtlenítem masszázs után az ügyfeleim hátát mert ha nem száradt meg úgymond teljesen a ruha is ragadhat rá. Nivea micellás tisztító fertőtlenítő arcra stb, alkoholos is.

aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
aug. 5. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!