Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másfél hete tartó nagyjából...

Másfél hete tartó nagyjából állandó fejfájás, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Múlt hét eleje óta (nagyon stresszes időszak volt, de a stresszforrás péntekre megszűnt, a fájdalom viszont maradt) folyamatosan fáj a fejem. Leginkább jobb oldalt, szemöldökcsont, halánték, de oldalt/felül is, néha az egész fejem. Nem brutális, tudok vele létezni, néha 10-20-30 perce megszűnik, aztán visszatér. Annyira felidegesít, hogy be szoktam venni minden nap valami fájdalomcsillapítót, és abban reménykedem, hogy nem tér vissza. Vizet iszom eleget, mozgok is, ma voltam vérvételen, és vashiányos vérszegénységen és némi fertőzésen vagy ferzőzésen átesettségen kívül (monocita, limfocita szám kicsit magasabb, egyébként nem voltam beteg tudtommal).

A szemem nem rossz elméletileg, legalábbis nem vettem észre, nem vagyok szemüveges.

Előfordul, hgy fáj a fejem, volt, hogy pár napig egymás után, de nem féloldalasan, és nem ennyire huzamos ideig. Klasszikus migrénem eddig nem volt.

Volt ilyenben része valakinek? Mi lehet az oka?



szept. 5. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérnyomás, kiszáradás és akár még a szemed is lehet, attól függetlenül, hogy nem veszed észre, mivel az agy nagyon sokáig képes kompenzálni a gyengült látást. Lehet a napközbeni nagy hőmérséklet és légnyomás különbségtől, lehet rossz tartástól, a stressz miatt befeszült izmoktól, nem megfelelő mennyiségű vagy minőségű alvástól, illetve az általad említett stressz sem tűnik el azonnal.
szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!