Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem aludtam éjszaka semmit,...

Nem aludtam éjszaka semmit, hogy éljem túl ezt a napot estig?

Figyelt kérdés

Az alvásom szeretném helyre állítani suli kezdésre, mivel nagyon későn tudtam csak elaludni éjjelente, és későn is keltem. Ezért úgy gondoltam, hogy ha fenn maradok éjjel, akkor estére leszek annyira álmos, hogy betudjak aludni, és így vissza állítaná az alvási ciklusomat.


Ittam egy nagy adag kávét, de már nem tudok többet inni, mert ideges leszek tőle, mint az energiaitaltol :(


Elöbb a kávétól egész éber voltam egy 30 pecre, de most hirtelen újra iszonyat álmos vagyok, es alig tudok ébren maradnj...mit tudnék temni hogy túléljem ezt a napot kb 21-22-ig? :(



aug. 16. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

legközelebb csináld azt hogyha pl 3-kor lefekszel akkor 6-7 fele felkelsz. reggel iszol 1 adag kávét, azzal nap végéig húzd ki (szóval ne fogyassz több koffeint). hogyha este 8-ig mondjuk kibírod akkor kelj fel reggel 6-kor.

esetleges tipp: hidegzuhany. beállsz a zuhany alá 1-2 percre mondjuk óránként.

aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

broder.


en volt hogy nem aludtam 3 -4 napig. igaz a 3.5 napon mar az agyam elszallt. 1 nap az... hagyjuk.

aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Egy kieső éjszakát féllábon is ki lehet bírni. Egyébként meg olvasgass a cirkadián ritmusról, és fogadd meg, tartsd be az ott tanultakat.
aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Véletlen bealudtam 1 órára a kérdésem kiírása után, azóta nincsenek mikró alvásaim, meg mintha nem lennék álmos, pedig az volt a célom hogy álmos legyek nap végére, hogy korán fekhesek le és kelhessek fel reggel...nemtudom hogy fogok bealudni este :s


1, köszi, hasznos volt a válaszod! :) kipróbálom ha nemtudok bealudni korán ma :D

aug. 16. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 nincs mit. :)
aug. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!