Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel pótoljam a vasat, ha...

Mivel pótoljam a vasat, ha szorulásom van a vaskészítményektől?

Figyelt kérdés

Tablettàból többet is próbáltam, hihetetlen volt, de már az első 1-2 tabletta után kőkemény volt a székletem. Az értékeim nem

is igazán javultak, bár nem is tudtam huzamosabb ideig szedni. Az Iron vas szirupot ajánlották, ezt bírtam a “legtovább”, javultak is is tőle az értékeim, de még szednem kéne és már ettől is csak 4-5 naponta van székletem, amit kb 1 napig tartó hasi fájdalom előz meg és nagyon nehezen tudok wczni, de ha sikerül akkor nagy mennyiség, utána rendben vagyok 1-2 napig, de a 3. naptól már fáj a hasam.


aug. 9. 12:21
 1/3 Metionin ***** válasza:
Üdv a klubban :D én pár hónapja a Béres gyerekeknek való gumivitamin vasat eszem és végre nem szopok ezzel a dologgal. Egy próbát megér.
aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyet szedtem:

[link]


"Egy próbát megér." ;)


Nem volt ettől szorulás.

A dobozára is rá van írva, hogy nem okoz székrekedést.

De lehet, hogy csak szeptembertől lesz újra kapható.

Addig próbáld ki, amit #1 ajánlott.

aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sorbifer durules 320 mg ,nagyon kíméletes .
szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!