Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyaraláson vagyok és rosszul...

Nyaraláson vagyok és rosszul vagyok szerintem hányni fogok. Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Még csak egy napja vagyok itt, már a repülő út során hasmenésem volt.

Veletek volt már olyan hogy nyaraláson voltatok rosszul? Annyira rossz érzés hogy pont nyaraláson lett ez



aug. 5. 22:05
 1/7 anonim válasza:
100%
Lehet elkaptál valamit ha már a repülőn és rosszul voltál , pihenjél és akkor jobban leszel
aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Volt, hasmenés többször is, azt mindig átvészeltem valahogy (itthon is jobban viselem az átlagnál), bár pont idén volt egy nagyon borzasztó budikeresős élményem vele.

Hányás egyszer, akkor viszont maradtam egész nap a szálláson.

Egyébként nem hiszem, hogy "pont a nyaraláson" történik, hanem pont a nyaralás miatt (legalábbis esetemben, te vlsz még itthon kaptál el valamit).

aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok ember betegedett már meg nyaralás közben.

Velem is volt már, többnapos túra volt a hegyekben és mindenkin végigment a fosós-hányós vírus. Én szerencsére egy este alatt túl voltam rajta, így nem maradtam ki semmiből.

aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én majdnem befostam a horvát tengerparton tavaly. Úgy kellett berohanni a skorpiós-szúrós-bozótosba. A Lordiar nevű helyi gyógyszerrel azóta barátok vagyunk.
aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, te vagy az első a világon.
aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen gyakori ez nem kell aggódni. Én pl daedalon nélkül el sem indulok mert én az a fajta négus vagyok aki a kacskaringós buszúton rosszul lesz. Érted 3 napos olasz buszos kirándulás osztállyal és a sofőr úgy vezet hogy a nagyon. Előre mentem a tanárokhoz és kaptam zacskót és néztem az utat az segített.
aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os voltam azt kifelejtettem hogy én nem vagyok hányós fajta sose hányok max pár hónapomta egyszer gyonorrontás miatt, engem inkább a fekfázás szokott utolérni.
aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!