Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy félbe...

Volt már olyan, hogy félbe kellett szakítani a nyaralásotokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért történt? És hogy érintett benneteket?

2023. aug. 10. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Volt. Sehogy. Ez mindig benne van. Az cikibb volt hogy volt 12 órám nk hazaérni úgy hogy két nap múlva jött volna a következő közvetlen járat, és a legközelebbi nemzetközi reptér 150 kilométerre volt közvetlen buszjárat nélkül. De végül időben hazaértünk.
2023. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Holnap megyünk nyaralni és haza kell jönni a gyermek miatt akire gólyatábor vár. Előre nem tudtunk a táborról.
2023. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Igen.

Szerencsére csak belföldön voltunk, 3 órára kocsival.

Megfáztam a légkonditól első nap, nagyon rosszul voltam, így második nap hazamentünk inkább.

Nagyon rossz volt, főleg hogy az évfordulónkat ünnepeltük a kiruccanással.

2023. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
#2 miért nem hagyjátok itthon a gyereket? Egyetemre megy gondolom, tehát már nagy. Nektek se kellene megszakítani a nyaralast.
2023. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hosszúhajú ***** válasza:
63%
tegnap. haza kellett jönnöm a hideg miatt, mert anyámék kisháza nem fűthető. régen pedig egy haláleset miatt, ( nem ott halt meg ) kellett belföldről kocsival hazajönni.
2023. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabadjeggyel nem fértünk fel átszálláskor a gépre, nem is voltak jók későbbi napokra sem a kilátások , hát inkább hazajöttünk.
2023. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer a Balatonról haza kellett ugranom, mert lakásvásárlás kellős közepén voltam, és az ügyvéd pont akkor ért rá. Semmi gond, ennyit megtesz az ember a lakásáért.
2023. aug. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Chile-ben voltam, zavargások törtek ki. Kijárási tilalom, repülő járatok tömegesen törölve. Szerencsere mar csak 3 nap volt hatra a nyaralásból.


A másik eset Egyiptomban volt: Luxorból éjszakái vonattal Kairoba. Egy baleset miatt majdnem 24 órát vesztegelt a vonat (nem a mi vonatunk szenvedett balesetet), azutan visszafordultunk es végül repülő jegyet kellett venni, hogy visszajussunk Kairoba

2023. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!