Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A só tényleg olyan veszélyes...

A só tényleg olyan veszélyes az emberre hogy egy tenyérnyi elfogyasztása végzetes lehet?

Figyelt kérdés

Ma láttam erről egy videót és abban arról volt szó hogy ilyen kis mennyiség is halálos lehet.

Ez tényleg igaz? Illetve ha valaki vízben oldja fel, az olyan mintha tengervizet inna? (Ami ugye halálos nagyobb mennyiségben)


júl. 20. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha ez teljesen igaz lenne, nem árulnák a boltokban kilós kiszerelésben.
júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ilyen alapon nem árulnának koromlakkot, domestost, gázolajat, öblítőt, fagyállót vagy bármilyen tisztitószert

Hiszen rengeteg dolog mérgezést tud okozni de a só nekem nagyon barátságosak tűnt


Sőt még vízből is tudsz annyit inni hogy akár vége legyen...

de az sosem tűnt számomra garantáltnak


Ez a só téma nagyon megtetszett de úgy látszik ez sem jó ötlet...


Hidd el otthon vagyok a témában, már kutattam rengeteget.

Az éhenhalás is szóba jött de az tényleg szenvedés

júl. 21. 06:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez van. A halált nem adják olyan olcsón. Egyébként ha félsz a szenvedéstől, akkor nem is akarsz igazán meghalni. Tényleg fordulj inkább pszichiáterhez.
júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ez nem éppen így van

Eleve nő vagyok, a nők nagyrésze mindig kíméletes módot keres


A fájdalomküszöböm pedig a nullával egyenlő, szorongok, nem fogom tudni rászánni magam hogy durván csináljam.


Ezért is keresek ilyen alternatív módszereket, ezért is jutott eszembe az éhenhalás illetve hogy télen kifekszem éjjel a ház melletti mezőre.

Nyilván bevenni valamit sokkal jobb lenne.

júl. 21. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!