Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Scippa és alkohol?

Scippa és alkohol?

Figyelt kérdés

Sziasztok 3 hónapja szedek scippát szorongásra. Abszolút nem ittam azóta alkoholt , de azért előtte szerettünk néha a barátnőkkel összeülni kis borozgatós estére vagy ilyesmi. Itt a nyàr szeretnék elmenni velük egy két fesztiválra vagy csak néha meginni velük este valamit. Érdeklődni szeretnék hogy emellett a gyógyszer mellett nem lehet innom soha?

10mg reggel szedek egy szemet. Emellé nem szedek mást.



júl. 19. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad inni rá
júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet
júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hihetetlen kombinacio annak ellenere, hogy nem kene. De azert picit szabad... teljen el kb 3 ora a gyogyszer utan, utana lehet inni de nagyon moderaltan, keveset, minel kevesebbet inkabb mert rakattansz. Ertem ugy pl, hogy reggel 7 akkor 10 kor igyal, masnap reggelre boven kimegy az a minimalis acetaldehyde meg aktiv hatoanyag ha meg plane sokat iszol. Igy semmi baj nem lesz. De orvost kerdezd meg, o is ezt fogja mondani.


Itt csak az a gond, hogy kattanni fogsz ra, egyre tobbet aztan mi lesz ki lesz azt a pokol tudja. en is megkockaztatnam egy kis sort pedig nagy dozisban szedek 2mg xanaxot reggel - delben ugyanigy 2mg rivotril, utana semmi, majd este 4 fele gyogyszer. De en mast szedek. Antiepileptikum meg benzodiazepinek (orvos altal) meg szivecskemre gyogyszer. Ha sokat iszol vizet, annal gyorsabban kiurul, erre nagyon figyelj.


De reggel beszedve egyszer... az megcsikizi a lonak a golyojat kb. Ha biztos akarsz lenni, igyal moderalva delben. Mar reg az enzimek metabolizaltak, transport mar reg megtortent feherjek altal mar csak a pisi hianyzik. Az az acetaldehyde ami benned marad az is olyan minimalis lesz kov nap reggelre ahogy irtam a lorol. Ha annyit iszol amennyit mondtam.


A tobbiek csak autoba ulve mondjak, hogy tilos meg apokalipszis, at sem gondolva meg betegtajekoztato ami nagyjabol 90%%-ban a forgalmazot vedi (tobb orvos is mondta) meg hozza sem ertenek. Farmakokinetikailag alacsony feherje kotodes (ha 70 - 80% lenne akkor inkabb ne), kis molekula, ez utan johet a felezesi ido ami nevetsegesen alacsony kb. 30 ora


En szemelyesen nem tartom egyaltalan veszelyesnek moderalt mennyisegben, ido elteltevel, plane ha mondjuk delutan bulikor elcsattan egy feles boros pohar (borral). Ha van mas betegseged, kerdezd a dokid konkretan, hogy ido eltelteve ihatsz e egy minimalis moderalt mennyiseget, en erosen gyanitom, hogy azt mondja "lehet, de vigyazzon azert".


Egy a gond, ha rakattansz meg buzditanak a tobbiek, ahogy a cigire meg a fuvezesre.

júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tanacsos de valojaban nem para, ha este megiszol 1 pohar valamit. Nem beba...-ig termeszetesen. Viszont en azt vettem eszre magamon, ugyanennyi Scippat szedtem, ugyanigy reggel, hogy a nagyritkan este elfogyasztott egy sör is megborit mentalisan. Szoval a rakattanas veszelye nalam nem allt fenn 😆 De ezek a pszichobogyok mindenkire maskepp hatnak, tok egyeni az alkoholtolerancia is. Csak ovatosan!
júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja es hangsulyozom, ne rendszeresen, de ha 3x a nyaron megiszol egy valamit, valoszinu nem lesz semmi.
júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!