Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem akar szűnni a fejfájás és...

Nem akar szűnni a fejfájás és hánytam is, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Reggel nagyon erős fejfájásra ébredtem. Vettem be gyógyszert, utána mintha picit jobb lett volna de csak nem jó mégsem. Utána bevettem még egyet de semmi hatás. Cataflamot vettem be. Majd ezután hánytam is háromszor meg folyamatosan van hányingerem. Meg a kedvem is nagyon szar az elmúlt 24 órában. Semmi életkedv, mintha valami szívná el belőlem.


Volt korábban subarachnoidealis vérzésem amelynek következtében volt egy agyi aneurizma szakadásom is. Azt kórházban hálistennek megfelelően kezelték. Magas vérnyomásos vagyok meg sajnos rászoktam a füves cigire és azt szívom. Lehet a füves cigitől fáj a fejem meg van hányingerem? Vagy elkaptam valami fertőzést? Mit vegyek be, hogy elmúljon?


48/N



júl. 17. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen előzményekkel es tünetekkel remélem nem gondoltad komolyan, hogy a gyakorin kérsz tanácsot, fordulj mihamarabb orvoshoz!
júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Migrén, a fű, magasvérnyomás nagyon szar kombináció. Ettől külön külön is lehetsz szarul, nemhogy egyszerre! Állj le a fűről és inkább kezeld az alapbetegségeidet! Köszönöm a te nevedben is
júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Hívd ki magadra a mentőt
júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 Háziorvosom délelőtt rendelt
júl. 17. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

van helyettesités.

NEkem mulni nem akaro fejfajassal kezdődött a strokeom, én is cataflamot vettem be, 6ot, semmit nem használt.

ILyen melegben

meg ilyen elözmenyekkel és betegséggel a füves cigi tényleg nem jó ötlet.

REmélem nem nagy a gond, vigyázz magadra!

júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

"Volt korábban subarachnoidealis vérzésem amelynek következtében volt egy agyi aneurizma szakadásom is"


Nem fordítva? Volt egy agyi aneurizmád ami megszakadt és amiatt lett subarachnoidealis vérzésed.

júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy a fű nem jó fejfájásra. nekem a fű volt az, ami megszüntette a migrénes fejfájásomat. Amióta abba hagytam, azóta megint fáj a fejem folyamatosan.
júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!