Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 hetes terhes vagyok olyan...

9 hetes terhes vagyok olyan fejfájásra ébredtem, hogy már x5 hánytam.. vagy melegem van vagy fázok, nem bírok visszaaludni… Valami gyógyszert beszedhetek?

Figyelt kérdés

júl. 4. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Van orvosod, nőgyógyászod... Hívd fel őket! Szükség esetén pedig tedd oda a feneked...


Szülő vagy immár, több felelősségvállalást!

júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Vérnyomásodat mérted?
júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
1-es elmebeteg.
júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem benyeltél vm vírust???
júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Itthon voltam szóval nem nyelhettem be semmit. x11 hánytam reggel, azt követően sikerült elaludni. Párom addig beszélt a védőnővel míg aludtam, ha továbbra se marad meg bennem semmi akkor kórház. De senki nem javasol semmit az enyhítésre. Holnapi nap kiderül minden, remélem nem lesz gond 😁(első terhesség, + a családba senki nem volt rosszul) Vérnyomást azt jó, hogy írtad, mert bekell szerezni egy mérőt, biztos ami biztos.

Igen az első kommentelő valószínű nem fogta fel a kérdésem tartalmát, de hála Isten nem az én ismerősöm had élje itt ki magát.

júl. 4. 21:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Mizu kérdező? Jobban vagy már?
júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, rámondták, hogy vészes hányó vagyok azóta gyógyszerrel is kezeltek, de nem hat semmit. Elvileg ez ilyen és nem tudom meddig kísér végig, de már nem annyira bírom ezt az állandó rosszulléteket. Amúgy meg minden eredményem jó… köszönöm a kérdésed😁
júl. 31. 08:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy így megvisel. De remélem hamarosan elmúltak ezek a tünetek. Vannak hányosabb és kevésbé hányós kismamák. Kitartást.
júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Reméljük az első trimeszter végével ennek is vége lesz. 🤞🏻

Sok sok kitartást, és erőt kívánok.

Dr. Czeizel Endre azt mondta ha erősek a tünetek akkor azt jelenti hogy a pici is erős, nekem nem volt ennyire durva, de mindig ezzel a gondolattal nyugtattam magam.

Illetve szedsz vitamint? Mert az egyik barátnőmnél vitamin csere után megszűnt a probléma.

aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!