Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulamutet ébren vagy...

Mandulamutet ébren vagy altatásban érdemes?

Figyelt kérdés
Ki kell vetetni a mandulaim mert genny ürül belőlük. Viszont PSVT-m van, ami miatt meg ablaciom lesz majd. Egy hónap múlva tudok a kardiológussal konzultálni, hogy altathato vagyok-e vagy mi legyen. A fül orr gégész szavaiból úgy vettem ki, hogy ébren ki lehetne venni a mandulaim, csak altatásnál zavarhat be a szívem. Szerintetek? Esetleg valami hozzá értő? Vagy aki esett át mandula műtéten? Ébren vészes kibirni? Tudom, hogy az ablaciom is ébren lesz, de azért ott nincs vér meg ilyenek. Valahogy a mandulamutet parabbnak tűnik.

júl. 8. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen problémám, altatásban vették ki, úgy sem volt leányálom. De lehet megvannak az előnyei az éber műtétnek, bevállaltam volna úgy is, ha muszáj.

Főleg utána a 10. napig fog fájni nagyon, utána mintha elvágnák.

júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Med_fet_ati ***** válasza:
Az ablációhoz tudok hozzászólni: ugyan nem altatnak el, de nem leszel "ébren", elbódítanak, hogy bírd a hosszas kezelést. Nekem nemrég csinálták ;)
júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!