Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok most 2 óránál...

Miért nem tudok most 2 óránál többet aludni?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött:

- 2 óránként felébredek

- utána vissza tudok aludni újabb 2 órára. Így összehozok 7 órát, de egyben nem alszok jelenleg 7-8 órát, pedig eddig tök jól ment a 8 óra

- nem vagyok fáradt és nem vagyok álmos, mikor aludni kéne és nem vagyok fáradt 2 óra alvás után sem.



Lehet, hogy ez most egy ilyen időszak?

Keveset alszok, mégsem vagyok fáradt? Létezik? Másnál is volt ilyen?


A napjaim nem aktívak, kb kanapén netezek egész nap, meg nèha eszek. Ennyi. Stressz nem ér. Nyugodt vagyok.

De emellett is szépen megaludtam a napi 8 órát. Most miért kelek fel 2 óra múlva?



Köszi, ha tudsz segíteni.


jún. 23. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, nyugodt vagy, stressz nem ér. Ettől függetlenül lehetnek megoldatlan problémák az életedben, amiket szőnyeg alá söpörsz. Az ilyenek szokták éjszaka ébresztgetni az embert. Kitartóan és egyre zavaróbban.

Azt is írod, hogy eddig nem okozott gondot az alvásban a mozgásszegény életmód, de ez nem zárja ki, hogy most még sincs kellőképpen lefáradva a tested a nyolcórás alváshoz.

Alvászavart okozhat aktuálisan a hőség és a hirtelen időjárásváltozás.

jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Remélem, hogy csak ennyi.
jún. 23. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen léghőmérséklet mellett történik mindez ?
jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kellemesen hűvös. A ventillátor alacsony fokozaton jön deréktól lefele rám, így istenien be is tudok takarózni.
jún. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!