Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyors fogyás káros lehet a...

A gyors fogyás káros lehet a szervezetre? Ha igen milyen károkat okozhat?

Figyelt kérdés
én kevesebb mit 4 hónap alatt fogytam 15 kilót (ki is maradt a menstruációm) gondolom a hirtelen súlycsökkenés miatt. Mért lehet az viszonylag könnyen lefogytam??(pedig csak annyi volt hogy a fehér kenyéren meg az nassolnivalókból nem ettem meg 6 után nem ettem) + persze sportoltam. De másoknál nem megy le ilyen könnye a súly (ami persze jó az én szempontomból) de mégis rossz mert lehet hogy az egészségemnek nem tettem jót ezzel. Olyan lehet hogy ha nem is érzem hogy rosszul lennék valami belül mégsincsen rendeben??Lehet hogy ez a hirtelen súlyveszteség megbolygatta a hormonháztartásomat??(még ha a felét már kb vissza is híztam, mert most azé kicsit elengedtem magam:S:S:P)
2010. okt. 30. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyors fogyás nem lesz tartós, ha visszaállsz az eredeti életmódodra. Kamatostul jönnek vissza a kilók. Havi két kiló jó ütem.

A testzsírból kioldódhatnak az oda raktározott méreganyagok.

A hormonjaid rendbe jönnek majd, ha visszahízol.

2010. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző jó, csak sok a megszokott sallang, indok nélkül! Az anyagcsere lelassul ez is közhely, de senki nem érti.

A lényeg, hogyha koplalsz, akkor 3 nap után ketd az izmod csökkenni, mert onnan a glükózt könnyebben bontja le. Akinek több az izma kevesebbet ehet büntetlenül, mert maga az izom léte kalóriát igényel. Izom nehezebb, de a nők sikoltozva örülnek, ha két hét alatt fogynak 10kg-ot, tornáznak, mint az állat. Arra nem gondolnak, hogy több hónapnyi edzés kell, megfelelő táplálkozás mellett, hogy a két hét hibáit rendbehozza.

2011. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!