Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elsősorban az idősebb korosztá...

Elsősorban az idősebb korosztályt kérdezem: Ti szoktatok naponta tornázni, sportolni?

Figyelt kérdés

Egészség-, mozgásképesség megőrzése, vagy javítása céljából szoktatok-e rendszeresen mozogni, tornázni, valamit sportolni?

Ha igen, akkor mit? Ha nem, akkor miért nem?

76/N



máj. 29. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel a mozdulatok se fagyok képes leutánozni, csak azt csinálom, amit a fiam mutat.

Ő youtube ról merít ötleteket. Mivel ott is csak annyit segítenek, hogy végig nézd, de ne gyógyulj meg tőle.

Lényegében rengeteg nyújtás a legfurább testpózokban és teniszlabdával masszírozás.

De mióta jól vagyok lusta vagyok bármit csinálni.

máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* Mivel a legegyszerűbb mozdulatokat se vagyok képes leutánozni, csak azt csinálom, amit a fiam mutat.
máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne legyél lusta, csináld, amit megtanultál, akkor kisebb az esély, hogy újból probléma lesz. Sőt egy kis erősítőgyakorlatokat is megpróbálhatnál 2 kisebb ásványvizes palackkal, a fiad biztosan megmutatná, hogy kell. Hány éves vagy?
máj. 29. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
nem, mert lusta vagyok
máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VZ2 ***** válasza:
Na ilyen nő kell nekem! :) 46/F
jún. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!