Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez melyik Tv műsorba van benne?

Ez melyik Tv műsorba van benne?

Figyelt kérdés

Nem tudok pontosan hogy melyik sorozat az, de a

családi titkok/gyanu arnyekaban/ segitsegbajban vagyok műsorból nem tudom melyik részben van az hogy:

Van egy fiatal lany akit megfenyegettek lanyok hogy penz kell nekik és egy lanyt bekuldtek az anyukaja boltjaba hogy rabolja ki a kasszat es el lopta a penzt es az anyja mondja hogy valaki kirabolta a boltot es a lany kesobb elarulja hogy ő volt az mert megfenyegettek es a szulei elmennek a lanyokhoz es a lanyok a szulokre tamadnak es elzavarjak aztan haza mennek es masnap nem megy iskolaba a lany es a lanyok elmennek a házához a lanynak es aztan berontanak a hazba es az apukaja pedig ki akarja vinni es nagy nehezen kilokdosi es azt mondja a lanyokbol az egyik hogy “ van valami a lányodnál ami az enyém” ennyire emlekszem abbol a reszbol de nem tudom melyik reszbe van benne es azt sem hogy melyik sorozatba a felsoroltak kozul..

Pedig nagyon szuksegem lenne rá a címere vagy a az evadszam vagy valami



2023. okt. 18. 15:57
 1/3 anonim válasza:
Segítség,bajban vagyok!-Jó kislányból rossz kislány.
2023. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hol tudom megnézni? Mert sehol sem találom se videa/Rtl most,plusz sehol sem találom ezt a musort
2023. okt. 18. 22:33
 3/3 anonim válasza:
A napokban fogják ismételni az RTL2-n.Korábban fent voltak az epizódok,de manapság csak félperces ajánlókat lehet találni belőlük.
2023. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!