Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki jelentkezett már a...

Valaki jelentkezett már a Házasodna a gazda műsorba valamelyik gazdához?

Figyelt kérdés

Akár a mostaniba, akár ezelőtti évadokba.

Mit gondoltok, mennyire megjátszott (scriptelt) a műsor?


Vajon a mostani gazdák kimondottan párt keresnek vagy csak szerepelni akarnak (és akár reklámozni a vállalkozásukat)?


Gondolok itt az egyik srácra, Kevinre, aki 23 éves és Ausztriában él, lovardájuk van. Tegyük fel, jelentkezek, castingon részt veszek, kiválasztja a levelem (ha idén is így lesz). De utána már nem is rajta vagy rajtam múlik a dolog, hanem azon, hogy a szerkesztők mit szeretnének mi történjen?



2023. ápr. 13. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy párkereső show, vagyis műsorszám, megjátszott "szerelemmel", ami persze már az első találkozásnál jelen van! Mint a Nagy Ő, abban is "a nagy szerelmet" játszották el. Full alacsony (a béka feneke alatt) műsor. Amerikai találmány!
2023. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem jelentkeztem, nem is akarok. Egyébként nem esélytelen a dolog, mert a 3.évadból 1 pár még azóta is együtt van. Hallottam már arról is hogy a facebookon is rá irkalnak emberekre, hogy jelentkezzenek xy gazdához nyílvan azért mert azt a gazdát akarták műsorba, de esetleg nem jött annyi levél. Akinek kevés a levele vagy úgy gondolják nem érdekelné a tv nézőket nem is teszik be a műsorba.

Ezek is szerintem inkább szerepelni akarnak vagy a gazdaságot reklámozni ahogy írtad is.

Az előző évadban is ott volt Alfonz aki az erdélyi kalandtúrát akarta reklámozni ahova elvitte Encit akit végül választott. Aztán mikor el mentek az álom randira ott közölte a lánnyal, hogy neki nem fér bele egy komoly kapcsolat, meg a távolság is baj így kb akárkit választ ez lett volna sorsa. Vagy ott volt Zsolt gazda aki Lídiat választotta. Amíg le ment a műsor el játszottak hogy együtt vannak aztán mikor le ment a tvbe a csaj ki talált, hogy Zsoltnak mennyasszonya van. Szóval kb mindig ez van. Vagy a műsorban vége mindennek vagy a műsor után jön a hír, hogy vége a nagy szerelemnek. Nikinek és Roland gazdának mázlija volt. De amik voltak eddig társkereső műsorok ott is ugyanezek voltak a történések.

2023. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
A barátom húga jelentkezett az egyikbe (az hiszem tavaly), azt mondta, tiszta húsvásár volt az egész. Közölték velük, hogy aki itt nyerni akar, az feküdjön le első este a sráccal. Játssza meg a szerelmet, vagyis mindent stb. Na jó, első este az egyik csaj bebújt a pasi ágyába, aztán ők ketten ott maradtak, főztek, beszélgettek, aztán harmadnap haza is küldte őt is a "gazda". Meg se ismerte, nem beszélt vele, csak diszletnek kellett. Akiről kiderült, hogy a birtoka bérlő kezében van, ő egy pesti ügyvéd... No comment. Azóta a barátnőm megtalálta egy civil mellett a szerelmet, de tévés marhaságokban többet nem vesz részt.
2023. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Engem és még sok lovas ismerősömet gazdasszonynak hívtak. Olyan információk is elkerülték a figyelmüket, hogy a nyilvános fb adatok között szerepelt, hogy házas vagyok. Egy barátnőm szintén az, neki azt írták ez sem akadály....
2023. ápr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!