Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Egyszerűen...

Mi lehet a baj? Egyszerűen még azt sem tudom hogy mi lehet.

Figyelt kérdés

Már elegem van a szurkáló érzésekből amit a fejemen érzek, és amikor kitapintom mi lehet akkor ott azon a ponton és szűkebb értelemben vett környékén sokkal melegebb az a hely mint a fej más tájéka, de ez mindig máshol bukkan fel. Az utóbbi időben már ritkábban jött elő, de akkor sem értem hogy mi a fene okozza ezt az egészet.:S


Tudom, nem mindenki orvos, nem várok konkrét diagnózist de én ezt nem tudom megnevezni se meg beazonosítani se.:S Van erre valami gyógyszer vagy otthoni gyógymód?


Nem kell pánikba esni? (Eddig azért nem mentem el az orvoshoz mert azt hittem csillapodik, csillapodott is de még mindíg van, kb 1-2 hónapja)


2010. okt. 14. 19:18
 1/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem odaírni : ez nem az arcon van, hanem a koponyán a fej tetején és ott arrafelé. Az arcon és a nyakon nincs, sőt még oldalt (a fül tájékán) se. A kicsi fájdalom csak felvillan és utána el is tűnik de szinte mindig más helyen, néhol ott is ahol régebben is volt. Remélem nem az aggyal van vmi:S
2010. okt. 14. 19:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak tipp. Bármilyen fura, de hasonló tüneteket produkálhat a túlzott sófogyasztás. Ezt egyszerűen tesztelheted magadon.
2010. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a só ezt hogy tudja kiváltani?:S
2010. okt. 17. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:

A fiziológiáját nem tudom, ennyire nem vagyok szakember.:)

Régesrég voltak hasonló tüneteim és akkor olvastam, hogy okozhatja a túlzott sófogyasztás. Néhány napig hanyagoltam a sós ételeket és megszűnt. Egy próbát megér.:)

Esetleg ajánlhatok hajas fejbőr analízist, nálunk a bioboltban ingyenes szokott lenni, az kiderítheti, ha gyulladás áll fent. Lehet még allergia, (nem feltétlenül szükséges hozzá, hogy új terméket használj).

Otthoni gógymódot csak akkor lehet javasolni, ha az összes tünettel és életmóddal tisztában vagyunk.

2010. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!