Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van velem? Már semmi sem...

Mi van velem? Már semmi sem hat? Nagyon aggódom

Figyelt kérdés

Hétfőn volt hasmenésem, azóta nem voltam wc-n, pedig éreztem, hogy kell. Szélgörcseim voltak, csütörtök este bevettem egy hashajtót, de másnap sem volt semmi. Tegnap aszalt szilvát ettem vacsorára, és utána ismét bevettem a hashajtót, de semmi...

Amúgy egészségesen táplálkozom (sok gyümölcs és zöldség, legtöbbször tk gabonák, hús és hal, stb. stb.) Sokat iszom és sportolok.

Nem értem mitől lehet ez? Kaja után felpuffadok sokszor, és székrekedéssel küzdök, de ilyen még nem volt, hogy a hashajtónak ne lenne eredménye.


2010. okt. 10. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már hétfö óta nincs székleted annak mér lassan egy hete. Valószínü komolyabb székrekedésed van. Én ismerek egy gyógyszert ha 2 szemet beveszel egyszerre teljesen kipucol egy fél órán belöl: DUCOLAX-nak hívják. Igaz én Bécsben vettem ezt, nem tudom magyarországon milyen név alatt ismert (lehet hogy ugyaniyg) a hatóanyag: Bisacodyl. Próbáld meg még ma a gyógyszertárba, jó lenne ha kapnál nagyon hatásos.Viszont ha holnapig nem lesz WC,mennék reggel orvoshoz.
2010. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont azt vettem be, eddig mindig hatott.
2010. okt. 10. 08:38
 3/3 anonim ***** válasza:

A hashajto gyogyszerrel artasz a legjobban magadnak.Inkabb termeszetes modon kell ezt kezelni.

Szolo szezon van pl. probalj meg ehgyomorra szololet, vagy maga a gyumolcsot enni es hasznalni fog.

Az aszalt gyumolcsot este beaztatod es reggel felmelegited es ehgyomorra iszod meg, de kb. 2-3 dl legyen!

Az etkezesek elott igyal meg 1 pohar ananasz let pl. ez segiteni fogja az emesztorendszer munkajat.

Ihatsz szololet, vagy sima limonadet is, de a foetkezes elott egy 1/2 oraval.

Amikor viszont lelki okai vannak a panaszaidnak,akkor pedig tanulj meg lazitani es fogyasztanod kellene valami nyugtatot, vagy gyogynovenyteakat, vagy pedig valerianna tabletat.

S termeszetes mozogj rendszeresen!

2010. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!