Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal lehet...

Milyen gyakorlatokkal lehet eltüntetni a tyúkmellet?

Figyelt kérdés
A hasznos válaszolókat felpontozom!
2010. szept. 26. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos semmilyen gyakorlat nem segit, csak mütéttel lehet megoldani. Viszont mütét után rendszeresen kell gyógytotnát végezni, hogy szép formájú maradjon a mellkas. (A testvéremnek volt ilyen, ezért tudom ezt - de már több éve, hogy mütötték.)
2010. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Mar ezt maskor is megkerdezted, s miert nem kezdtel mar el tornazni!



Termeszetesen olyan torna gyakorlatokkal, amik nyujto gyakorlatok,

igy amikor uszol pl. akkor azok az izmok megnyulnak, de ehhez kell egy kis ido, amig atfog alakulni, mint ahhoz is

ido kellett, mig kialakult,

nos ne legy turelmetlen.


Keressel olyan tornat, amiben sok a nyujto gyakorlat, es majd kitapasztalod, de indulj mar el.

2010. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogyhogy már megkérdeztem? hisz most tudtam csak meg, hogy olyan!
2010. szept. 26. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:

A tyúkmellkas kialakulásának oka ismeretlen, de lehet genetikai oka, illetve az angolkór nevezetű betegség miatt is létrejöhet. Előfordulási gyakorisága 1-2 százalék körüli. Itt a tölcsérmellkassal ellentétben a szegycsont és a bordák előlrefelé türemkednek ki. Ez általában a szív és tüdők helyzetében nem hoz létre változást, legtöbbször egyedül kozmetikai problémát okoz.


Ebben az esetben a gyermeknek a mellkas, hát izomzatát erősítő, a légzőizmokat jól megmozgató gyógytornát illetve úszást javasolunk. Ha a folyamat nagyon erőteljes, fűző viselése is segítséget nyújthat. Kozmetikai célból végzett műtét itt sem javasolt.


[link]

2010. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most láttam a RTL club TV-ben, hogy férfiaknak izom beültetés. Plasztikai műtéttel megoldható
2012. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Férfi mellplasztika Izom beültetés.


[link]

2012. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!