Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emberek miért mentek betegen...

Emberek miért mentek betegen nyaralni?

Figyelt kérdés

Tapasztaltam csak a múlt héten:

- vonaton apuka budapesttől siófokig meg akart fulladni, piros fejjel köhögött, krákogott, miközben anci magyarázta a gyereknek, hogy ez a férfinátha.

- Strandon anyuka köhögött, fuldokolt a többi napozó között.

- Siófoki étteremben anya, apa egymást felülmúlva köhögött, krákogott végig. 2 gyerek meg rohangált közben.


Mindegy hogy Covid vagy más nyavalya, egyikkel sem kéne végigfertőzni a többieket.



2022. júl. 11. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mert pl. lehet allergia, vagy egyéb, nem fertözö, krónikus valami, vagy csak egyszerüen erös dohányos - nekem pl több mint egy évig volt ilyen, erös, asztmaszerü köhögésem, amikor a szó szoros értelmében fulladoztam, amíg kiderült, hogy egy komplikált keresztallergia okozza. De ez idö alatt is kellet járnom doglozni, stb, szóval nem tehettem meg, hoyg nem megyek sehová. De mivel tudtam, hogy semmiféle fertözésem sincs, ezért nem volt lelkiismeretfurdalásom emiatt.
2022. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Vagy az van, amit 1-es ír, vagy nem tudja visszamondani a szállást, mert különben kötbért kell fizetnie. Vagy csak egyszerűen nem érdekli, hogy beteg, ilyenek is vannak.
2022. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Minek megy emberek közé, aki ennyire retteg? A nyár az allergiaszezon, nekem is volt hogy a vonaton valamitől olyan szinten ömlött az orromból a takony, mint még soha.
2022. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Én elég sok növényre allergiás vagyok. Kora tavasztól késő őszig ne menjek sehova, mert más elkezd rettegni attól, ha az allergiától nekiállok köhögni, ami sokszor fulldoklásos? Te félsz tőle, te maradjotthon.
2022. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
A koronavírus hisztéria miatt lehet, hogy már 3 éve nem volt nyaralni, mert akkor nem lehetett / visszaestek a bevételei, stb. 3 év után én is pont lesz*rnám, hogy kit fertőzök meg. 3 éve sz*patják az embereket ezzel a marhasággal, aki nem tud életben maradni 4 oltással sem, az így járt.
2022. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!