Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hete kaptam meg a 2. oltásom...

2 hete kaptam meg a 2. oltásomat covid ellen. a 3. oltást mikor kaphatom meg?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
4-6 hónap
2022. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd a bácsi elmondja: [link]
2022. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Még mindig van valaki aki ragaszkodik az oltáshoz, főleg h már harmadjára is..


Ahogy látom még mindig van valaki aki hiszékeny típus..


Úgyis enyhítik a korlátozást idővel el lesz felejtve...


Izraelben beszüntetik majd a védettségit hamarosan, innentől korlátlanul élhetünk mimt korábban... Legalábbis remélem..

2022. febr. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
48%
3-as ugye az megvan, hogy az oltás a vírus ellen véd. Az hogy csökkennek az esetszámok és a korlátozások attól még elég magas a napi halálozások száma sajnos. A hiszékeny pedig az aki azt hiszi, hogy süket szöveggel meg lehet állítani a vírus terjedését.Ugyan ezek az emberek ha egzotikus országba mennek kérdezés nélkül beadatják az oda szükséges oltásokat (elképzelésük sincs mi van az oltásokban) mert oda akarnak menni. Mindenkinek jó egészséget kívánok.
2022. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én oltás nélkül is védve vagyok, nem hiszek az oltásban, mert az a vírus már nincsen, amire ezt az oltást kitalálták, hiszen már más mutánsok vannak. Nem fogom magam 4 havonta oltatni, oltassa aki, nem normális. Állok elébe a vírusnak, inkább azt választom, mint Rusvai doktor.
2022. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A háziorvos pontos választ tud erről adni neked.:)


3: hinni a templomban kell.

4: teljesen egyetértek.

Ha bárki bámit belénk akarna juttatni nem várna oltásra vele.

2022. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

"Ha bárki bámit belénk akarna juttatni nem várna oltásra vele."

A véráramba csak oltással lehet a leghatékonyabban bejuttatni bizonyos dolgokat!

2022. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tyűha! A kérdező megkérdezi, hogy "mikor", a hívők és ellenhívők meg háborúba mennek, hogy "miért". Mintha meg tudnák győzni a másikat.

A válasz: oltásra válogatja. Az orvos meg tudja mondani.


Szerintem meg amúgy senkinek semmi köze hozzá, ha a másik beoltatja, vagy épp nem oltatja be magát.

Illetve valaki írta, hogy az oltás a vírus ellen véd. Nem, nem véd a vírus ellen. Az ugyanúgy bejjut a szervezetedbe. Az oltás, ha megfelelő, legfeljebb azt befolyásolja, hogy mit tud kezdeni a szervezeted a vírussal.

Van akinek oltás nélkül sem fog sosem tudni ártani (immunisak), van aki meg oltással is meghal. De eegyik sem bizonyítja az oltás(ok) jogosságát, vagy hatékonyságát nagy átlagban. Oltással rengeteg betegséget tűntettek el az 50-es évek óta. De oltással rengeteg embert betegítettek és öltek is meg azóta.

2022. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!