Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik két oltást beadattak,...

Akik két oltást beadattak, általában beadatják a harmadikat is?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 23:19
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
38 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Általában akik nagyon xarul voltak az első két oltástól azok nem oltatnak 3-adszor.
2021. dec. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem fogja több ismerősöm, mert egyre több ember az alábbiakat vallja:


Gyógyszermaffia megállítása, meg már most úgy készül a gyógyszeripar meglesz a harmadik oltás a felnőtteknek, majd most leoltjuk a gyerekeket, ez kb 3 hónapig el fog tartani. Majd be fog robbani az 5-ik hullám és a negyedik oltást kell majd kérni. Majd most jönnek a hírek, mennyi gyerek van lélegeztetőgépen, mert így reklámozza a gyógyszermaffia az oltást, eddig amíg nem volt oltás gyerekeknek, addig nem kerültek gépre a gyerekek.



Így készülnek a gyógyszeripar befektetői, arról nem beszél senki ,hogy az év mentőse 3 oltás után halt meg, vagy arról hogy hány oltásáldozat van. A gyógyszeripar csak a profittal foglalkozik. Minden évben 2-3 oltás/ fő kell, mert a befektetők így készülnek. Ja meg az ötödik hullám előtt megtalálnak még egy mutánst.



A gyógyszermaffia, és a Boldogkői ,Merkely majd harsogja kérjük a negyedik oltást

2021. dec. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Én nem adatom be mert nagyon szarul lettem a 2.oltástól
2021. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Senki se kérje és ez egy szívből jövő jó tanács mindenki számára legyen oltott vagy oltatlan teljesen mindegy!

Ne kérjétek és amint ezt látják be fogják fejezni mert kénytelenek lesznek befejezni a cirkuszt mikor már senki sem megy oltatni.De míg mennek az emberek addig mindig lesz indok a következőre

2021. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Azt nem tudom. Én beadattam.
2021. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tom, lehet. Mert 3 a magyar igazság. (és 1 a ráadás😁
2021. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
3 millió ember már beadatta. Több mint vártam.
2021. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Én beadtam a 3. ojtást is. Csak az olytás helyét éreztem, hogy kicsit fáj
2022. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

A 8-as vagyok

Vagyis beadattam

2022. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném. Egyedül vagyok ezzel? Akik oltásellenesek nyilván egy oltást sem adatnak be, akik pártiak, ők az ajánlások szerint. Én kettőt beadattam, de többet nem szeretnék. Szeretnék róla beszélni, főleg ha vannak sorstársak is..
2022. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!