Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha covid kontakt személy...

Ha covid kontakt személy lettem, de 3 nap múlva lesz az oltásom, akkor inkább ne menjek el?

Figyelt kérdés
Próbáltam keresni erről információt, lehet rosszul keresgéltem, de nem nagyon találtam. 3 nap múlva kaptam időpontot oltásra, majd barátom írt, hogy pozitív lett. 5 napja volt nálam. Csináltam egy gyors tesztet, ami negatív lett, de lehet lappangási idő, ki tudja. Csak nem tudom így lehet-e oltani magad.
2021. dec. 8. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Adasd be, nem is biztos hogy elkaptad.Ha rá oltatsz esetleg, akkor sem lesz semmi bajod nyugi.
2021. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kései Sirató ***** válasza:
Hívd fel a háziorvosod és kérdezd meg, én ezt tenném!
2021. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék ingyenes tesztet szerezni a fenti érv nyomán pár nappal későbbre, ha nem sikerül, akkor tesztelnék pénzért mindenképp, de szintén pár nap múlva. Aztán úgyis kiderül minden.
2021. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az 1 -re ne hallgass. Pont nem lenne szerencsés ráoltatni.

Hívd fel a háziorvosod, kellene több teszt, mert ma negatív de pénteken már lehet nem az.

2021. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2,4

Gondoljátok, 3 nap elég lesz hozzá, hogy felvegye a telefont...?

2021. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak van igaza, nem vette fel a telefont... Holnap lesz, max bemegyek és a nővérektől megkérdezem ott.
2021. dec. 10. 18:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!