Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomorszűkítés? Hogyan?

Gyomorszűkítés? Hogyan?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és kb 15 éves korom óta sokkal többet eszem, 10 kilóval nehezebb is lettem, bár fogamzásgátlót is szedek.Gondolom a gyomrom is tágult, hallottam vmi ilyesmiről h az evésnél vmit változtatni kell, mit és hogyan?Sajnos szeretek enni:)
2010. szept. 4. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyomorszűkítést súlyos elhízottaknak csinálnak. Nem +10kg miatt. Ez egy komoly műtét, ne akarj ilyet (nem is csinálnák meg rajtad). 10kg-t kb 3 hónap alatt simán leadhatsz, szenvedés nélkül, csak egyél egészségesen, mértéket tartva és mozogj.

Én voltam 100kg is (januárban még annyi voltam), de eszembe nem jutott a gyomorszűkítés. Mert minek? Figyelek a kajára, meg mozgok és most 70kg vagyok. -30kg, és nem mondanám, hogy különösebben szenvedtem volna érte.

2010. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félreértesz :) Semmilyen műtétre nem gondoltam, hanem h egyre kevesebbet kell enni és vmennyire visszaszűkül a gyomor, így gondoltam, de nem is a koplalásra:) szóval semmi műtétre:D
2010. szept. 4. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Van 2 garantált módszer, de nem túl egészséges, viszont hatékony.

1. gyomorrontás, tuti, hogy egy darabig nem fogsz sokat kívánni enni :-)

2. egyoldali táplálkozás, csak egyvalami, de abból rendszeresen sok, egy idő után megundorodsz attól az ételtől, akár örökre (egy ismerősömmel megtörtént, a mazsolával járt így gyerekkorában, 30 elmúlt, de nem hajlandó megenni a mazsolát még sütiben sem)


De ez nem túl jó egyik se, szóval nem ajánlom, mert az egészséged rovására mehet, ha nem véletlenül, hanem tudatosan csinálod.

Próbálj inkább kiegyensúlyozottan táplálkozni, és a 3 főétkezés közé is valamit, pl. egy almát, vagy műzliszeletet, és akkor kevésbé leszel éhes a következő főétkezésre.

2010. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!