Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy legyek absztinens?

Hogy legyek absztinens?

Figyelt kérdés
Eléggé piazok és nem vagy csak nagyon nehezen tudom megtartani a mértéket,de ahoz hogy egy buliba jól érezzem magam ahoz teljesen le kell innom magam.Az a baj hogy a környezetembe mindenki iszik ezért sem egyszerű a dolog.

2021. szept. 11. 14:49
1 2
 11/12 Senior Séf ***** válasza:
Úgy, hogy nem lemondásként éled meg a pia hiányát, hanem az egészséges élethez tartozó befektetésként.
2021. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült? Én kb ugyanígy vagyok vele mint a kérdező. Ezért ezt úgy tudtam megállni, hogy nem mentem soha sok pénzzel buliba. De sajnos ez nem mindig működik. Mert csak meghívják az embert és utána már bukó az egész. Egy pár hónapig működött nálam az absztinencia régebben, de az élet folyton visszarángatott a folyamatos kudarcok és visszautasítások miatt. Par napja megint elszaladt velem a ló, filmszakadás is volt. Nagyon megviselt, ki is dobtak egy szórakozóhelyről. Úgy érzem, ez nálam betette a kaput. Egy üveg bontatlan vodka van itthon, nekem az a célom, hogy úgy is maradjon.
2022. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!