Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy legyek absztinens?

Hogy legyek absztinens?

Figyelt kérdés
Eléggé piazok és nem vagy csak nagyon nehezen tudom megtartani a mértéket,de ahoz hogy egy buliba jól érezzem magam ahoz teljesen le kell innom magam.Az a baj hogy a környezetembe mindenki iszik ezért sem egyszerű a dolog.

2021. szept. 11. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Környezetváltás.
2021. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy lehezne azt elérni hogy alkohol nélkül is jól érezzem magam?
2021. szept. 11. 14:55
 3/12 anonim ***** válasza:

Durva, ha nem tudod magad jól érezni pia nélkül. Sokat elmond a környezetedről.


Legyen akaraterőd, hiszen te iszol, nem más önti beléd. Valamint nem kéne ennyire befolyásolhatónak lenned, hogy társasági nyomásra is iszol ("mindenki iszik, ezért sem egyszerű a dolog").

2021. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem iszol! A mérték ebben az esetben a semmi.

Le kell szarni a társaid, a nem az nem.

2021. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz de ha nem is foglalkozom másokkal akkor is kell hogy jókedvem legyen tudjak szocializálódni.
2021. szept. 11. 15:01
 6/12 A kérdező kommentje:
Másik részről meg más kikapcsolódási formát nem igazán élvezem ami jókedvel töltene el.
2021. szept. 11. 15:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy jött az absztinencia? Te inni akarsz, akkor tudd a mértéket.
2021. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De úgy nem érzem jól magam ha csak iszogatok csak akkor ha teljesen részeg vagyok.
2021. szept. 11. 15:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez esetben viszont szakembert keress fel. Valami nagyon félresiklott a fejedben, ha csak részegen érzed jól magad. Újra meg kell tanulnod jól érezni magad pia nélkül.

Gyerek korodban nem érezted jól magad soha? Semminek sem örültél? AKkor ment pia nélkül?

2021. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor tudtam. De már akkor is leginkább félénk visszahúzódó gyerek voltam akivel a többiek nem játszanak.
2021. szept. 11. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!