Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg annyira szörnyű egy...

Tényleg annyira szörnyű egy ilyen kérdést feltenni: Neked hány évesen jött meg?

Figyelt kérdés

Képzeljétek, ezt a kérdést ma itt tettem fel, meg hogy másoknak hány évesen kezdett szőrösödni a puncija. Erre kaptam 1-2 érdekes választ. :D

"ja te hülye k_va ami vagy.találkoztam nem egy ilyen emberrel.mindegyik egy p*csa,beképzelt,p**cs.és tényleg semmi közöd nincs hozzá,hogy másnak mikor jött meg vagy mi,te l|ba."


"Hány éves vagy.?

És egyépként mért érdekel téged.?

És am Miközöd hozzá.?o.O"


Tényleg léteznek még ennyire buta emberek?


2010. aug. 28. 17:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mint írtam itt nem ez volt a gond. Szerintem joga van mindenkinek válaszolni egy kérdésre majd következőleg ne nemi szervet írj hanem puncit vagy nevezd ahogy akarod. Akkor majd én sem fogok rá válaszolni.
2010. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Még mindig nem tudod elfogadni, hogy te voltál a hibás, amiért nem tudtad elolvasni, hogy "nők egészsége" :)))

ha puncit írok, lehet akkor is írtál volna, hogy neked bizony kukid van, de azért válaszolsz :)))

2010. aug. 28. 17:52
 13/18 anonim ***** válasza:
Hai hai... mint mondtam inkább hagylak. De még elmondom mi nyomja a lelkem. Ez egy fórum, ne várd el, hogy minden válasz hasznos legyen. Ha nem tetszik a válaszom pontozd le és légy elégedett a teljesítményeddel.
2010. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Sok kérdésnél látom a válaszaidat, és elmondom, hogy mindenhez hülyeségeket írsz... :)
2010. aug. 28. 17:58
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor még sohasem tévedtél be a sport kategóriába.
2010. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Oda nem, de máshová igen. Ha a sporthoz annyira jól értesz, válaszolgass ott.. :)
2010. aug. 28. 18:18
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak ne szabd meg, hogy én hol válaszolok. A többi válaszod nem is olvasom el felesleges mert nem vagy normális... PaPaPaPaPaPaPaPaPa!
2010. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok mielött még kiszólnál hogy fiúk válaszolnak.

Szóóval. aki azt írta hogy "És am Miközöd hozzá.?o.O" választ írta annak igaza volt.

ha nem egy 12 éves kis p***a vagy akkor mért kérdezgeted hogy kinek mikor jött meg?

Aki itt egyedül buta az te vagy.bocs.

2010. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!