Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg oyan magasra kell...

Tényleg oyan magasra kell feltenni a tampont?

Figyelt kérdés

tényleg be kell nyulni és nektek nem jött még ki az a szál amivel ki kell huzni?


anyám azt mondta hogy jövö honaptol nem fog venni betétet tanuljam meg a tampont használni. menyire nehéz?


én félek felhelyezni.



2011. nov. 16. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, be kell nyúlni, de lesz a dobozban részletes tájékoztató - és mielőtt felhelyezed kicsit húzogasd meg a zsinort, így ellenőrizheted, hogy esetleg nem-e hibás ( hozzáteszem, 10 év alatt egy ilyennel sem találkoztam).

Azt nem igazán értem anyud miért ragaszkodik a tamponhoz, miért nem döntheted el neked melyik a kényelmes? Mennyi idős vagy?

2011. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14 leszek de 9 éves korom ota megvan
2011. nov. 16. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem nagy kunszt :)

Bár először nekem sem ment, akkor próbáltam meg újra, mikor már nem voltam szűz, akkor sikerült is :)

Szóval természetesen be kell nyúlni, másképp hogyan kerül oda, ahova kell? Teljesen fel kell helyezni, mármint ameddig tudod, tehát ameddig befér az ujjad, addig kell feltolni a tampont. Én a középső ujjammal szoktam...

Kissé ferdén kell irányítani, a hasad felé, a legkisebb ellenállás irányába.

A szál nem jön ki, az tuti. Ha meg kijön, akkor meg mikor megtelik a tampon, súlyánál fogva lecsúszik és ki lehet tolni. Szóval ,ha megtelik, akkor lecsúszik és törni fogja ott, akkor cserélni kell.

Néha előfordul olyan, hogy fent van a tampon, de kicsit "ereszt", ekkor nem jól van feltéve, meg kell igazítani. Persze, az is lehet, h megtelt.


Guggoló helyzetben nagyon könnyű feltenni. Vagy úgy ,h a lábad pl. a kád szélén van.


Mért nem akar venni betétet anyud??

2011. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert errefele a betét nagyon drága kb egy 100sal drágább és én meg nem vehetek mert nem adnak soha pénzt
2011. nov. 16. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Romániában laksz vagy hol?
2011. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem
2011. nov. 16. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
azóta tampont használsz?
2012. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!