Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék többet inni?

Hogyan tudnék többet inni?

Figyelt kérdés

Kb. 1l folyadékot iszom naponta, ebben benne van a leves is.

A vesémmel sokszor van probléma, tudom, hogy sokkal többet kellene innom, de nem megy. Egyszerűen nem tudom lenyelni. Már az orvosom kiabált is velem, hogy hihetetlen, hogy nem lehet inni! ilyen nincs! De van.


2008. dec. 9. 09:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is javaslom a tisztított vizet, tényleg más. Sokféle víztisztító létezik. Tapasztalatom az, hogy kemény vízből elég nehéz meginni sokat, főleg ha kemény a víz ahol élsz. A klór se tesz jót neked nézz körül. Mondjuk az említett e-Spring elég drága többszáz ezer forint!!! ennél jóval olcsóbbat is találsz, bőven 100.000 alatt. Én RO víztisztítót ajánlom, ez elérhetőbb és minőségi. De azt választasz amit jólesik, ha nem választasz úgy is jó.


Ezeket azomban megfogadhatod:

-kezd az ébredést egy langyos pohár vízzel!

-étkezés előtt 30 perccel is igyál 1 pohárral, étkezés után 1,5-2 órával.

-figyelj arra, hogy rendszeres legyen a folyadékbevitel. Tehát ne reggel akard meginni az 1 litert. Folyamatosan és vissza fog térni a szomjúságod. És igen az elején csináld azt, hogy mérj ki 2 literes flaskába vizet és a nap végére fogyjon el!!! csak így tudod visszaállítani magad a természetes vágásba!

És mivel ennyire dehidratált vagy eleinte jó lenne ha feltornáznád a megivott mennyiséget napi 3-4 literre!!! ez nem sok! És ez legyen tiszta víz.


És vedd komolyan a vízivást, mert rámehet a veséd, nem viccelek! Vesekő, vesegörcs várhat rád, ha már most nem volt ilyenek. Ez nem tréfa!

2008. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!