Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék többet inni?

Hogyan tudnék többet inni?

Figyelt kérdés

Kb. 1l folyadékot iszom naponta, ebben benne van a leves is.

A vesémmel sokszor van probléma, tudom, hogy sokkal többet kellene innom, de nem megy. Egyszerűen nem tudom lenyelni. Már az orvosom kiabált is velem, hogy hihetetlen, hogy nem lehet inni! ilyen nincs! De van.


2008. dec. 9. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Állísd be a telefonod, hoyg 10 percenként csörögjön, tegyél magad mellé egy pohár vizet, és mikor a telő jelez, igyál egy kortyot. Nem kell feltétlenül egyben lenyomni azt az egy litert. Olyan viszont tényleg nincs, hoyg alaki nem tud inni, legfeljebb nem akar. De az ember bármit le tud nyelni, legfelejbb öklendeik és kihánnya, de akkor is letuszkolja a torkán, ha nagyon akarja.
2008. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Nem akartam leírni, de pont ez a lényeg, hogy kihányom, még a vizet is. Akkor meg mi értelme volt leerőltetni! Próbáltam már, hogy odakészítek magam elé egy üveg vizet és 10 percenként kortyolok. 1 l után nem megy több. Ha ránézek már hányingerem van.
2008. dec. 9. 10:00
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Próbálj magas víztartalmú kajákat!
2008. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! Köszönöm!!!
2008. dec. 9. 10:24
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ízesített víz? gyümölcslé? levesek? (én pl szoktam a vízbe egy nagyon pici citromlevet tenni, és úgy van íze, de nem túl savanyú)
2008. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Vagy probald izesiteni a vizet. pl. citromlevel, abban meg van c-vitamin is. Igaz savas . Vagy pezsgotablettaval. En is ezzel uszkodom.En igy tudtam egy kicsit tobbet inni, mert meg az asvanyviztol is rosszul volta,m , de csak amiatt , mert kenyszert ereztem.

Es sok levest eszem , a szoszos eteleket is elonyben reszesitem.

Probald meg te is!

2008. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Elozo vagyok, latom egyidoben irtunk ! :)
2008. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
ha a veséddel van a probléma, akkor igyál tisztított vizet, amelyben csak a szükséges ásványi anyagok vannak (pl eSpring), és amúgy is a tisztított víz finomabb, így jobban gurul... és ha szedsz vitaminokat, akkor ne terheld szintetikus vitaminokkal a vesédet, hanem növényi prés vitaminokat keress, mert a szintetikusnak kb 85%-a a vesédben landol míg a növényinak maximum 5%-a (pl Nutrilite)
2008. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon hasznos volt a válaszod!!!

Ezeknek a dolgoknak bővebben utánajárok.

2008. dec. 9. 12:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért ne igyál hirtelen egyszerre tul sokat.Fokozatosan szoktasd hozzá a szervezeted a sok vízhez.Én egy ivásra ittam már meg egy párszor 1l vizet.Általában csak egy pohárral iszok de amikor olyan kedvem van vagy szomjas vagyok lehúzom az 1l-rt.Egyszer régen amikor nagyon szomjas voltam azt hiszem nyáron volt 1,5l-rt ittam meg egyszerre.De mostmár nemszoktam csinálni mert rá 5-10 percre már rohannom kell a vécére :)
2008. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!