ROBERT 71 kérdése:
Sokat zsibbad a kezem ujjaim.Mit tehetek ?
Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 20:33
2/4 anonim válasza:
Zsibbadást legtöbbször magnézium hiány okoz, de lehet keringési probléma, vagy neurológiai is. Én magnéziumpótlással kezdenék, ha egy hét alatt nem javul, akkor irány a háziorvos, ő eldönti, milyen irányban menj tovább. Ha helyben csinál EKG-t, vérnyomást mér, abból már látja, hogy kardiológiára küldjön először, vagy neurológushoz.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!