Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ha főállású munka és...

Normális ha főállású munka és mérnöki nappali egyetem mellett szinte semmi másra nem vagyok képes?

Figyelt kérdés
Van párom, szóval programokat szoktunk csinálni általában hétvégente, de emellett nagyon nehezemre esik a házimunka vagy, hogy elinduljak például sportolni. Más is van hasonló helyzetben? Egyszerűen alig marad energiám bármi másra. Mit csináljak, hogy összeszedjem magam és legyen több kedvem kimozdulni? Mivel frissíthetném fel magam legjobban? (nem kávézom)

2021. jún. 6. 14:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Amikor én jártam egyetemre, örültünk, ha lyuk volt a sggünkön, nemhogy teljes állású munka. Mondjuk olyanok is a mai pályakezdők, mint amilyenek mi voltunk a technikum után jobb esetben.
2021. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11


Persze, a következő kérdésnél meg azért fogják szapulni az egyetemistákat, mert "otthon ülnek anyuci és apuci pénzén".


Unalmas már.


Nyilván minden egyes szakközepes, technikus örökkön örökké jobb lesz pl. minden gimisnél, vagy a pályaelhagyóknál, legalábbis a te fejedben biztosan. Na menj máshová trollkodni.

2021. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg azért mert nem tetszik az igazság az oktatás silányságával kapcsolatban, nem kellene osztogatnod az ukázt, kisgyerek.
2021. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13


Gondolom te vagy az a fajta boomer, aki csak úgy fellök a boltban, meméne', és különben is kapja be minden 50 évesnél fiatalabb.


A stílusodból legalábbis ez jön le.

2021. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

#11: hát ez a hozzáállás meg is látszik a stílusodon.

Van aki az 5 éves egyetemből 10 év alkoholizmust hozott ki, aztán vagy lediplomázott kegyelemből a végén, vagy nem.

Miért ne dolgozna mellette? Azért jár egyetemre, hogy utána a szakmában dolgozzon. Érdemes előbb elkezdeni

2021. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nincs már sok tárgyam, 1 év múlva elvileg végzek is, de azért tanulni is kellene.

Szerintem a munkatapasztalat is sokat fog érni a későbbiekben és legalább így már a szüleimet is tudom támogatni, ha éppen szükségük van rá. Sajnos nehéznek érzem, de nem szeretném otthagyni a jelenlegi állásom.

2021. jún. 7. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!