Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam...

Hogyan tegyem túl magam rajta? :- (

Figyelt kérdés
Van egy nővérem és egy bátyám, nővéremnek férje is van. Velük élek. Apukám meghalt3 éve autóbalesetben, anyukám már majdnem 1 hónapja betegségben, de mindig rágondolok és sokat sírok. Nem tudom hogyan tudnám túl tenni magam rajta. Rossz érzés hogy már nincsenek szüleim. :( Nővérem meg elvállalt , ő nevel engem. 15 éves lány vagyok.
2010. aug. 24. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerezz barátokat. Próbálj meg szórakozni, sportolni. Foglald el magad értelmes jó dolgokkal.
2010. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak az idő és a körülötted kialakut szeretet fog átsegíteni a fájdalmakon.
2010. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jajj Istenem...

Annyira sajnállak :(

Tudom, hogy közhely, de az idő segít. Sírj nyugodtan, az megnyugtat, beszélgess a nővéreddel, barátaiddal. Próbálj kimozdulni valahová, még ha nincs is kedved.

2010. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szegénykém.Nagyon sajnálom sajnállak.Gondolj arra anyukád már nem szenved.És az idő a legjobb orvosság:(
2010. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a majdnem 1 hónap még nagyon kevés, teljesen normális, hogy el vagy keseredve, hidd el telik az idő, és megtalálod a helyed a világban - bízom benn, hogy nővérednek jut idelye kicsit veled is foglalkozni!
2010. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nővérem azért szokott velem foglalkozni.
2010. aug. 24. 17:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Nővérem 23 éves, bátyám 22.
2010. aug. 24. 17:57
 8/8 anonim válasza:
Az én szüleim is meghaltak. Anyukám amikor 4éves voltam rákban apukám pedig 4évre rá.Engem és két tesómat mamánk nevel.Én is sokszor sírtam(még mai napig is sírok) de igaz amit az előző válaszoló írt "az idő majd segít". Együtt érzek veled!
2010. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!