Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez vajon mi lehet? Nem értem

Ez vajon mi lehet? Nem értem

Figyelt kérdés

Már vagy kb 5-6 napja a fejem tetejétől lefele ilyen hidegszerű érzésem fan, meg néhol pontokban el kezd fájni a fejem, de persze 5-perc után elmúlik, majd később (kb estefele) újra előjön, majd elmúlik. Mindíg a legeslegrosszabbra gondolok, nem értem miért. Az, hogy pánikbeteg vagyok-e vagy sem, nem tudom, de szerintem az vagyok, hamár haléálfélelmem van, meg a szívemmel (16 éves vok) is voltam orvosnál, azt mondta semmi baj.

Érdekelne mi lehet ez, probléma egyáltalán vagy serdülőkor miatt van? Én már gondoltam arra hogy az erek nőnek, hosszabbodnak, ezért fáj, de nem tudom, csak találgatok.


(Agydaganat, és agyvérzés kizárva, nincsenek olyan tüneteim amik erre utalnának, és a családba sem volt soha)


2010. aug. 20. 11:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Hipochondria lehet ez? Bár nem beszéltem be magamnak semmit.:S
2010. aug. 20. 11:27
 2/3 vargaBvarga7 válasza:

Nem beszéled be magadnak...

Mond meg az orvosodnak, hogy aggódsz, mert lehet valami komoly betegséged van, persze ne azt mond neki, hogy úgy érzed, hogy meg fogsz halni, hanem kérj beutalót, vagy nagyobb kivizsgálást...

Azt, hogy ilyen van veled és mondjuk rendszeresen, annak oka van(nem megijeszteni akarlak), lehet hogy csak tálplálkozás vagy mozgáshiány vagy étrend változtatás...

Keress rá neten sok olyan oldal van, hogy Orvos válaszol.

Írj egy olyan orvosnak aki szerinted érthet ehhez vagy írd be Google-ba a tüneteket és lehet találsz rá választ.


Amúgy szerintem serdülő kor...

A fejlődés sok mindent eredményes, akár még idegbecsípődést...nekem régebben a szívem mellett nem sokkal szokott becsípődni egy ideg...de már elmúlt, viszont nem is fogok már nőni :)

2010. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor szerintem vagy a serdülőkor, vagy a pánikbetegség tehet róla, mert amíg ez a szives mizéria tartott, ez nem jött elő, most hogy az elmúlott, előjött ez. Érdekes módon amikor nagyon le van kötve a figyelmem akkor elmúlik, majd amikor ismét szabad a figyelmem 8azaz bármire tudok figyeléni) előjön, és nem hagy nyugodni. Akkor ez biztos a pánikbetegség miatt van? :/
2010. aug. 20. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!