Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon miért lehet így, nem...

Vajon miért lehet így, nem értem. Mi lehet a magyrázat erre?

Figyelt kérdés
Barátomnak kisebb baleset miatt pár hétig nyakmerevítőt kellett viselnie. Meggyógyult, az orvos szerint sem kellene már, de sokszor még most is hordja. Ha megkérdezem, miért, akkor kitérő választ ad. Azt mondja, hogy szereti viselni, s ha őt ez nem zavarja, engem se zavarjon.
2011. okt. 23. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
egyszerű feltűnési viszketegség az ok,máshogy nem bírja akkor így próbálja magára terelni a figyelmet,szeretne középpontban lenni esetleg szereti ha sajnálják,ilyen embereket egyszóval jellemezzük mai társadalomban: idióta
2011. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bánomisén ***** válasza:
100%
Szerintem megszokta és bizonytalannak érzi magát nélküle. Jó lenne, ha letenné, ha nem kell már hordania, mert így el fognak gyengülni a nyakizmai.
2011. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!