Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magamtól le tudom tenni az italt?

Magamtól le tudom tenni az italt?

Figyelt kérdés
Hiába veszek be nyugtatót akkor is kívánom!
2010. aug. 16. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán mert a nyugtató nem arra való, hogy elhagyd az italt, hanem hogy megnyugodj.

Tudod, aki egyszer már rászokott, az pokoli nehezen szokik le róla. Nem lehetetlen, csak ehhez nagy önuralom kell, és nagyon nagy elhatározás.

2010. aug. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én szakemberhez fordulnék, jobb, ha egyből sikeresen próbálkozol, mintha sikertelen próbálkozások után beletörődnél, hogy áhh, ez nem fog menni.


Apám alkohol miatt halt meg, szóval tudom, h miről beszélek....

2010. aug. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szakemberhez kell fordulni, igen! Ez nem nyugtatón múlik, hanem hogy Te önmagad le tudod-e tenni az italt.

Midnenesetre sok sikert hozzá!

2010. aug. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

gondolj bele, hogyha tovább iszol, a családod elhagy.

Egyedül leszel...

Soha senki nem néz majd rád, h élsz e egyáltalán, mert senkit nem fogsz érdekelni.

Neked ez megéri?

remélem nem.

tedd le az italt az semmire nemjó. nélküle is megtalálod majd a helyed.

2010. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akaraterő kérdése az egész!
2010. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden kedves hozzászólónak! Olyan elintéznivalóim vannak ami miatt nem tudok most semmilyen intézmény segítségét igénybe venni. Akaraterő! Hát igen, Minden este megfogadom, reggel, meg amíg nem iszom nem tudok "létezni". Ördögi kör. Ki lehet mászni belőle?
2010. aug. 17. 01:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!