Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem fogyózni, magamtól...

Elkezdtem fogyózni, magamtól kitaláltam mit, hogy fogok tenni! Jó ez a módszer?

Figyelt kérdés

elkezdtem fogyózni,és magamnak kitaláltam,hogyan fogok étkezni.ez a következő:reggelire pl:egy joghurt,5-6 db cukormentes háztartási kekszel,ebédre éppen ami van,csak mini adagban,és kenyér nélkül,délután 4 után max egy joghurt,vagy savanyú káposzta.

este torna,40 perc kb. minden testrészt megmozgatok.


2009. márc. 14. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

El fogsz ájulni, és szétcseszed a gyomrod.

A válaszom NEM.

2009. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem kizárt, hogy ez eredményre vezet, de én azért még a szemetet kiiktatnám innen pl. keksz, ami van :) Egyéként szerintem kevés lesz a kaja
2009. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

és tanácsot ki fog neki adni?

azt elmondtátok,hogy nem jól teszi a dolgokat,de azt már nem,hogy mit tegyen helyesen...

2009. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jo, meghozza azert, mert az ebedet akarmi is legyen az, megeszed. Es ez jo, hiszen valtozatosat, meleget eszel.

A reggeli keksz nem jo, es gyumolcsot is kellene enned, vagy a reggeli legyen az, vagy az esti etkezes.

2009. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A joghurt jó, de natúr legyen, ne valami ipari hulladékos:)

Legjobb ha figyelsz a kenyér illetve a cukros dolgok kerülésére, ezentúl csak vizet, teát, tejet iszol és rostos gyümölcsleveket. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, és ha épp az az ebéd tejberizs, akkor inkább hagyd ki, és egyél mást.

Másrészt szerintem tökéletes ez az étkezés és torna, hisz nem profi testépítőnek készülsz (ezt egyes hozzászólók ebben a kategóriában hajlamosak elfelejteni, és önmagukhoz mérni másokat), és ettől az étrendtől (hacsak nem vagy napi 12 órás fizikai terhelésnek kitéve) senki nem ájulna el.

Vigyázz arra is, hogy sovány husikat egyél, pl. csirke, hal (abból se nagyon a lazacot), napi ötszöri étkezés meglegyen, nasi gyümölcs legyen vagy valamiféle nyers zöldség, esetleg egy müzliszelet.

2009. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak igaza van, még annyit hozzá, hogy délelőtt lehet gyümöcs,- vagy szőlőcukor tartalmú ételt enni,inni, sőt kell, mert az agynak szüksége van rá, különben dekoncentrált és ideges leszel.
2009. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!