Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le tudom tenni a középfokú...

Le tudom tenni a középfokú angol nyelvvizsgát, ha szinte csak magamtól tanulok?

Figyelt kérdés
Az angol a második nyelvem, és most lesz 2. éve, hogy tanulom. Jövőre érettségizek, és jó lenne a plusz pont. A kreatív angolt kezdtem el tanulni, de korábban az 5 perc angol féle módszert is megtanultam. A suliban igazából csak nagyon alapokat veszünk, de én magamtól azért már jóval többet tudok. Van esélyem letenni a vizsgát?
2009. ápr. 24. 21:59
 1/5 anonim válasza:
100%
Angoltanár vagyok, azt mondom bárki meg tud tanulni angolul ha belefektet időt energiát lehetőleg minden nap fél-1 órába.Fél év alatt fel lehet készülni a középfokú nyelvvizsgára a nulláról ha az ember akarja.Ha tanács érdekel írj egy e-mailt szívesen válaszolok!!!
2009. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én most vagyok 8.-os, kéttannyelvűbe járok, most fogok felsőfokúzni. Szerintem meg tudod csinálni, de a lényeg, hogy nagyon sok angol szöveget hallgass. Szerintem ez a legnehezebb része. A BBC honlapján naprakész, friss hireket tucc hallgatni. Jegyzeteld is le őket, mert a vizsgán is van hasonló feladat. Sok sikert, HAJRÁ!

Lány

2009. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm egyedül készült fel a középfokúra angolból és elsőre sikerült neki :) Szóval csak hajrá! :)
2009. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
háát én már vagy 8 éve tanulok németül de még azt se tom mit jelent az hogy ich bin
2009. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már Franciából van középfokúd, akkor 6-12 hónap.
2013. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!