Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miről lehet szó, ha ilyen...

Miről lehet szó, ha ilyen tüneteket érzékelek magamon?

Figyelt kérdés
Már elég sok éve ingadozott durván a hangulatom, egyszer majd kicsattantam, máskor pedig hónapokig senkihez nem akartam szólni. Egy ideje észrevettem magamon,hogy amellett hogy ez a hónaponként változik dolog megmaradt,van hogy naponta rengetegszer is változik borzasztóan zavar pár dolog, mindegyik mondhatni semmiség de hihetetlenül mérgessé válok. Ha mondjuk valakivel kommunikálok, mutatok neki valamit és nem érem el azt a reakciót amit várok, megsértődöm és mérges leszek rá. Vagy ha valaki valamit megparancsol nekem, nagyon nem tetszik, vagy dühös leszek és elkezdem utálni, vagy rámjön egy roham, nem tudom abbahagyni a sírást és olyan érzést érzek amit nagyon nehéz leírni..De akkor is agresszívnak érzem magam, úgy szólok vissza embereknek,mintha utálnám őket holott szó sincs erről. Párkapcsolatban élek, a fiúmnál is ugyanezeket érzem, hogy néha csak szimplán szándékosan ignorálom egy kis időre, úgy válaszolok neki de miközben minden rendben köztünk és imádjuk egymást! Már rég óta együtt vagyunk, és semmi probléma sincs, de néha késztetésr érzek ilyesmikre, amit az előbb is leírtam. Ha ő is mond valami olyat ami nem tetszik, elkezdek megőrülni, ez mindenkire így rá is vonatkozik. Családra is, mindenkire. Nem tudom mi lehet ez, és hogy mit kéne csináljak? Az az ijesztő, hogy teljesen jól érzem így magam, és alapból szerintem ez a normális de mondták páran hogy fura vagyok, szóval azért írok ki ide ezt a kérdést.

2020. dec. 23. 18:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!