Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

A múlt hét óta kb. jelentkezett nálam az étvágytalanság, vagyis van amikor éhes vagyok (múlt hét óta ritkábban, pedig eddig mindig rendszeresen volt étvágyam), viszont amikor eszek azt veszem észre hogy pár falat után már tele is vagyok, kb mintha egy egész csirkét ettem volna, de persze próbálok továbbra is megfelelő mennyiségű ételt fogyasztani. A folyadékkal nincs problémám, viszont azt észrevettem hogy kicsit olyan tompább is vagyok. Igazából mostanában nem sokat mozgok, gondoltam talán ez miatt.

Illetve ha az számít valamit most kezelem a második aranyerem, benzokainos kúppal (ezt tegnap hagytam abba), nem lehet a kúpnak ez valamilyen féle mellékhatása?

Olvastam hogy a mostani meleg időjárástól is lehet, bár nekem eddig nem volt gondom a meleg miatti étvágytalansággal, és szerintem most nincs melegebb mint pl egy hónapja.


2020. aug. 26. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem sok volt a savam, akkor nem bírtam szinte semmit enni.
2020. aug. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2020. aug. 27. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!