Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent a tüdő leforrázása,...

Mit jelent a tüdő leforrázása, és honnan tudom, ha leforrázom a tüdőmet?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy ha az ember ki van fulladva, akkor nem szabad hirtelen hideget inni, mert az leforrázza a tüdejét. Most akkor ez milyen hatással van a tüdőre? Szenved a tüdő maradandó károsodást attól, ha leforrázzák? Mit érez az ember akkor, ha leforrázza a tüdejét? Ez csak egy pár percig tartó kellemetlen érzés, vagy több napig is érezni lehet?
2010. aug. 11. 16:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A "leforrazott" tudotol is kialakulhat a tudogyulladas.

Ha tul hevult vagy, kimelegedsz es hideg vizet iszol es nem mesz letusolni meleg vizzel, akkor tudogyulladast kapsz.

Ezt jelenti a "leforazott" tudo.

2018. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Leforrázott torok is van. Én ha kimelegedtem és hideget iszok, akkor már este jelentkeznek a tünetek. Hűtőből semmit sem birok csak úgy meginni, esetleg nagyon lassan. Én ilyen vagyok de ez mindig is így volt nálam. Most is épp ettől szenvedek pedig nagyon lassan ittam. Én elhiszem, hogy ebbe bele is lehet halni.
2018. júl. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!