Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szokott remegni a kezetek?

Szokott remegni a kezetek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és még soha nem volt kézremegésem - legalábbis azt hiszem. De mostanában, úgy egy-kát hete elkezdett remegni. Nem nagyon, csak nagyon enyhén, bár a bal kezemen a középső és a gyűrűs ujjam néha picit erősebben. De nem zavar kifejezetten semmiben, írásban sem, babramunkánál sem, csak néha érzem, és zavar. Bár az is igaz, hogy mostanában folyton arra figyelek. Reggel, amikor felkelek még nem szokott, csak később.

Tök bepánikoltam, mert nagyanyámnál Parkinsont állapítottak meg, bár úgy tudom nem örökletes betegség, de akkor is. Anyám azt mondja, tiszta hülye paranoiás vagyok, de nem tehetek róla, lassan még ha nincs is semmi bajom, úgy is bebeszélem magamnak.

Azt mondta, ha ennyire parázok, menjek el orvoshoz, mert ha így folytatom, sírba viszem magamxD

Nektek szokott időszakosan enyhén remegni? Vagy lehet, hogy tényleg valami bajom van? Azt hiszem, majd beszélek a dokimmal, de gondoltam megkérdezlek Titeket, sátha tud valaki hozzászólni.

18/L


2010. aug. 9. 21:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hát... tulajdonképpen de. De - szólj ha tévedek - a pajzsmirigy túlműködés nem fogyással jár együtt?
2010. aug. 10. 12:10
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem, inkább súlytartással. Miután elkezdtem szedni a gyógyszert meg is híztam (12 kilót). Még a tünetek közé tartoznak az ijedt szemek, tág pupillák (azzal csúfoltak, hogy drogozok), gombóc érzése a torokban. Remélem nincs súlyos problémád :)
2010. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy túlmüködés fogyással jár,az alulmüködés pedig hizást okoz!
2010. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!