Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szokott remegni a kezetek?

Szokott remegni a kezetek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és még soha nem volt kézremegésem - legalábbis azt hiszem. De mostanában, úgy egy-kát hete elkezdett remegni. Nem nagyon, csak nagyon enyhén, bár a bal kezemen a középső és a gyűrűs ujjam néha picit erősebben. De nem zavar kifejezetten semmiben, írásban sem, babramunkánál sem, csak néha érzem, és zavar. Bár az is igaz, hogy mostanában folyton arra figyelek. Reggel, amikor felkelek még nem szokott, csak később.

Tök bepánikoltam, mert nagyanyámnál Parkinsont állapítottak meg, bár úgy tudom nem örökletes betegség, de akkor is. Anyám azt mondja, tiszta hülye paranoiás vagyok, de nem tehetek róla, lassan még ha nincs is semmi bajom, úgy is bebeszélem magamnak.

Azt mondta, ha ennyire parázok, menjek el orvoshoz, mert ha így folytatom, sírba viszem magamxD

Nektek szokott időszakosan enyhén remegni? Vagy lehet, hogy tényleg valami bajom van? Azt hiszem, majd beszélek a dokimmal, de gondoltam megkérdezlek Titeket, sátha tud valaki hozzászólni.

18/L


2010. aug. 9. 21:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
persze nincs veled semmi baj:D:D ilyen előfordul nekem is volt ilyen annakidején 2-3 hét alatt elmúlt . van akinek a szemhéja remeg be :D
2010. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha továbbra is remeg utaltasd be magadat a házidokival ideggyógyászatra!Ha bármi lenne is még időben elcsiped és tudják kezelni,de remélhetőleg semmi komoly!!
2010. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj megnyugodni, lazítani, pihenni, relaxálni. Ha nem múlik egy-két héten belül akkor menj el körzetihez az majd ad beutalót neurológiára. Én is parás vagyok, mondjuk éppen van is miért, én is járom a dokikat. Ja és egyébként ha nemrég tudtad meg nagyid baját akkor simán lehet azért :S 30/F
2010. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy emberhúst eszel, azért remeg :D :D
2010. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A szemhéjremegés tök más, azt fáradtság okozza. A kérdezőnek tényleg orvoshoz kéne mennie, akkor legalább tudná, mi van.

Az én kezem soha nem remeg.

33L

2010. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
DOKI!!! holnap az legyen az első dolgod, hogy felkeresed a háziorvosod, ez nem elviccelődni való tünet...akár lehet vitaminhiány, de idegrendszeri probléma is
2010. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd,itt találtam egy hasonló próblémával küzdő 18 évest...,leginkább a választ olvasd el amire orvos válaszolt!!

2010. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Én is úgy gondoltam, hogy várok kicsit, mielőtt elmegyek, de ha egy-két héten belül nem múlik, elmegyek dokihoz. Amúgy elég stresszes vagyok mostanában, múltkoriban sokszor volt, hogy annyira felspanoltam az agyamat, hogy nem tudtam aludni, szóval kicsit feszült vagyok. Plusz most elkezdtem B vitamint szedni, mivel eléggé egyhangúan ettem mostanában, így lehet,hogy azért volt.
2010. aug. 9. 22:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Nyugalom a hosszú élet titka!!;)

Másfelöl a B vitamin jó az idegrendszerre,szóval szedd szorgalmassan!!

2010. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy túlműködésem volt és attól remegett. Nehezen bírod a meleget? Vagy nem vagy fáradékony?
2010. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!