Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcéma. Kapok segítséget? Ez...

Ekcéma. Kapok segítséget? Ez az utolsó reményem.

Figyelt kérdés
4 éve van ekcémám, egy piros szúnyog csípés nagyságú folttal indult az ujjamon. Aztán egyre nagyobb és nagyobb lett, de akkor már látta orvos, azt mondta h semmi baj, de nem törődtünk bele,mentünk más orvoshoz. Sok évig nem tudták megmondani mi baja van,majd azt mondták hogy ekcéma. Ezer féle kenőcsöt kipróbáltunk, több 10 ezret költöttünk kenőcsökre,de semmi sem használ.Utána olvastam interneten, elég sokféle ekcéma van, és nem tudom az enyém melyik csoportba tartozik. Mi válthatja ki az ekcémát? Én ahogy észrevettem a tej, és a paradicsom amitől előjön. De biztos vannak még tipikusan ilyen dolgok. Mik azok? És van esélyem arra hogy szeptemberig elmúlik? Ugyanis így nem fogok iskolába menni,mert akkor itt az új suliba is ki leszek közösítve emiatt. Esetleg valami méregetlenítő kúra? Bármi jöhet,mindenben benne vagyok.
2010. aug. 9. 15:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Iiiigen igen,kerülöm azokat a dolgokat amelyek ezt kiváltják.... tudom hogy a bőrgyógyászra hónapokat kell várni, már nem egyszer voltam, és mivel nem tudtak meggyógyítani,nem látom értelmét megint elmenni:S



Tesztek megvoltak :/

2010. aug. 9. 21:09
 12/17 anonim ***** válasza:

15:59-es vagyok.

Olyan allergia teszted is volt amit a hátadra ragasztanak?Vagy csak vérből meg alkaron szurkálós?

2010. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A második 15:59-es és a 16:02-es.Nem figyeltem hogy 2 15:59-es van.Előző voltam.
2010. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vannak a sima allergia tesztek és vannak átfogó komolyak.Ha azt mondod paradicsomtol,tejtöl erősebb,lehet étel intoleranciád (gyomor-bél problémák)+ gyenge immunrendszer..vagy nem megfelelően működő,és túl erősen lép fel valamilyen kiváltó okra.Immunológus látott már?egyszer már kérdeztem.De csak egy ötlet
2010. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Háttapaszos még nem volt, oda még nem küldtek.

Még nem látott. Ő miben tudna segíteni?

2010. aug. 10. 00:16
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem a háttapaszoson derült ki,hogy nikkel allergia miatt van :(
2010. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Beszéltem anyával,és mondta hogy az orvos már küldött tapaszos vizsgálatra,csak akkor suli idő volt,és nem vállalták be,mert minden nap 30 kilómétert kellett volna utazni,és így nem tudtam volna suliba menni, hiába mondta anya hogy akkor is szeretnénk. Holnapután megyek a dokihoz, kérek a tapaszosra időpontot,és íratok fel kenőcsöt.



És a nikkel allergiát hogy viseled?

2010. aug. 10. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!