Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegen LSD kipróbálása?

Pánikbetegen LSD kipróbálása?

Figyelt kérdés
Szoktam füvezni,nagyon haluzom tőle,volt mikor a halucinációk miatt pánikrohamom lett.Ki szeretném próbálni az LSD-t.Szerintetek lenne rohamom,vagy durvábban hatna rám,mint egy normális emberre?
2010. aug. 9. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg úgy maradsz. Esetleg kiugrasz az ablakon vagy ilyesmi. Vezető nélkül semmiképpen sem ajánlatos, de ilyen betegen meg....


Még a sima emberek is behaluzzák, hogy pl. a felkelő nap szétégeti őket, meg mondjuk emeletről nem jut eszükbe, hogy a lépcsőn is le lehet jönni és kétségbe esnek, hogy az ablakon kell kiugrani, de olyat is láttam már, aki ráparázott, hogy úgy marad és ott kúszott négykézláb és üvöltött, hogy valaki keltse már fel. Ha erre még bepánikolnál szerintem szarul járnál. Nem pártolom a drogozást amúgy sem, de neked előbb helyre kéne tenni az agyadat, mielőtt ilyeneken gondolkodsz, nem? Azt tudod, hogy ez már nem fű, hanem az ilyen után tényleg van olyan, aki úgy marad, meg akinek évek múlva is flash-backje van? Ez gyak. beléd ég.

2010. aug. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fű után volt már pánikrohamod, akkor nem is értem a kérdésedet! Gondolom, nem akarsz meghülyülni, meg netán meghalni, mert valami baromságot csinálsz...
2010. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Csak rajta!Próbáld ki,majd később a heroint is fecskendezd...Hátha egy bolonddal kevesebb lesz a földön..
2010. aug. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább keress munkát, vagy ha már van akkor vállalj másodállást!
2010. aug. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

alapvetően nem érdekel, mi van veled, de azt mélyen elítélem, hogy te leszel a jövőben az, akit nekem kell a fizetésemből eltartani, mert egy diliházban fogsz ülni bepelenkázva a társadalom költségére. és nem azért, mert rossz dolgok történtek veled, hanem azért, mert azt akartad, hogy rossz dolgok történjenek veled.


ha hajlamos vagy a pánikbetegségre, minek teszel még rá két lapáttal?!

2010. aug. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!