Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állásinterjú pánikbetegen....

Állásinterjú pánikbetegen. Lehetséges, hogy összejön?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, depressziós és pánikbeteg vagyok, járok pszichológushoz, pszichiáterhez és gyógyszereket is szedek, de így is sok pánikrohamom van stresszesebb időszakokban. Munkát keresek, igaz, egyelőre még nem tartok ott, hogy az állásinterjútól kéne félnem, mert mindenhol azonnal nemet mondanak, de ha egyszer úgy adódik, hogy mégis behívnak, van annyi esélyem, mint egy egészséges embernek? Van itt olyan, aki pánikbetegen kapott munkát?
2011. aug. 25. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elöször,ki kell gyogyulj.Persze ha te ugy erzed hogy kepes vagy egy allassinterjura,menjel(en nem lettem volna kepes).A masik,egy uj munka,több stresszel is jar,meg ha a kollegak nem ertenek meg,lehet meg melyebbre esel,de az is lehet,ha szeretni fogod a munkat, segit abban hogy tünetmentes legyel.
2011. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Luxus lenne megvárni, amíg kigyógyulok, mert valamiből meg kéne élni...
2011. aug. 25. 13:10
 3/5 Doruss ***** válasza:
Szerintem vágj bele. Ha nem sikerül, akkor se vesztesz vele semmit. Nézz szembe vele, próbáld meg! Szerintem simán lehet esélyed rá. Sok sikert! (:
2011. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is vannak hasonló problémáim és én is épp munkát keresek. idén végeztem fősulin. pár napja voltam egy állásinterjún, tényleg szerettem volna azt a melót, mert elég jó pénz lett volna, meg egész jó meló, eddig még nem hívtak, tehát valszeg már nem is fognak. de őszintén bevallom ez csak részben írható a pánikbetegség rovására. mert nagyon kellene egy ilyen helyre a nyelv, és 3 nyelvet tudok, de már rég használtam mindegyiket. úgy volt, hogy most ebben a hónapban megyek egy angol tanfolyamra, ebben viszont meggátolt a betegség, így kimaradt. tehát, kicsit jobban készültem volna, nyelvet tanultam volna, akkor valószínű, hogy felvettek volna...

szóval egyenlőre igyekszem itthon tanulgatni, aztán majd, ha már újra minden a régi lesz, akkor bevállalom a tanfolyamot és utána bátrabban kereshetek munkát. egyébként mivel még érvényes a diákom és több iskolaszövetkezetnél is tag vagyok, így náluk dolgozhattam volna két hetet Tihanyban, felszolgálóként, de oda nem volt kedvem lemenni. Tehát ha nem mondom vissza, kaptam volna munkáz :)

2011. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, nem vagy egyedül, annyit mondhatok!Én is pánikos vagyok és munkát kellene keresnem...Már nincsenek rosszulléteim, de már minden önbizalmam elveszett , sosem lehet tudni, mikor tér vissza ez a fránya pánik!

Két éve is volt egy pánikos időszakom, amiből végül is hosszadalmasan, de sikerült viszonylag jól kigyógyulnom, amint kicsit jobban lettem, egyből munkát találtam, eleinte elég jól ment minden,bár néha voltak kellemetlen érzéseim fizikailag, de sikerült leküzdenem.Aztán csalódtam a munkahelyemben, jött egy-két munkahelyi konfliktus és sajnos totál visszaestem a pánikbetegségbe, de nagyon durván!Sokkal rosszabbul lettem, mint valaha !Újra jött a bezártság .Most ismét eltelt itthon üléssel egy év , csakhogy most már nem merek újra nekivágni a "normális"életnek, a munkának, mert félek, hogy újra visszaesek és megint jönnek azok a borzasztó rosszullétek.

Pedig nagyon muszáj lenne munkát keresnem, az anyagiak miatt.Hát, nem tudom, hogy járok majd dolgozni, talán négykézláb, amíg bírok..Most egyenlőre ott tartok, hogy erőt gyűjtök ahhoz, hogy egyedül kimozduljak az utcára, aztán majd meglátjuk, mi lesz...

Állást találni egyébként van esélyed így is.A neheze akkor jön, ha be kell járni dolgozni és stresszes a munkahely..

2011. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!