Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhat erős hajhullást 23...

Mi okozhat erős hajhullást 23 éves nőnél, normál vérképpel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
gondolom ha vérkép van, voltál orvosnál. nem az idióta szex kategóriában levő kérdések? én már őszülök
2010. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rossz fog, esetleg valamilyen nőgyógyászati probléma.
2010. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezt most nem értem...

Persze voltam orvosnál, mivel még szoptatom a babámat, azt hittem, hogy vashiány, de nem mert sem gyulladás sem vitamin, sem vas hiány!

Két hete iszonyatosan hullik, eggyik napról a másikra... nem értem, és kiborulok a tudadtól!

2010. júl. 29. 22:56
 4/10 A kérdező kommentje:

A fogaim rendben vannak...

Mindent úgy csinálok mint eddig, strandon voltam...de máskor is voltam és semmi bajom nem volt!

Már átnéztem a google oldalait, de nem tudom mi lehet.

2010. júl. 29. 22:59
 5/10 anonim válasza:
Cukorbetegségtől kezdve fogamzásgátlóig sokminden. egyébként az én barátnőm is így járt csak ő nem szült gyereket, de egyik napról a másikra elkezdett nagyon erősen hullani a haja... nos mi sem tudjuk, még van neki, eddig semmi baja... úgy látszik gyors hullás miatt gyors növés is van, mert amennyi kihullott már nem kellene neki hajának lennie
2010. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szedek fogamzásgátlót, direkt csökkentett hormonosat ami mellett szoptatni lehet, nem gondolnám, hogy az, a cukrom is normális! Nem derült ki az oka nálatok?
2010. júl. 29. 23:05
 7/10 anonim ***** válasza:
a stressz is okozhat hajhullást, hormonváltozás
2010. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy mennyi hajad hullik ki egy nap,de egy nap,ha 100-150 szál,akkor az még normális,és tényleg akár mitől lehet.Mivel írtad,hogy pici a babád,lehet,hogy nem étkezel mellette rendszeresen és jól,de lehet tényleg akár mi.
2010. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet vitaminhiány. Szedj multivitaminos+c-vitaminos pezsgőtablettát. A kettő együtt 350ft körül van a Rossmannban. Ha ez sem segít, cseréld le a multivitamint valamilyen b vitaminos kapszulára, például Biovannera. A c vitaminos pezsgőtablatta e mellett sem árt.
2010. júl. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A babám már nem olyan kicsi, 20hónapos, most akarom leszoktatni a cicizésről! Stressz az van bőven, mivel pánikbeteg vagyok, de ez is röbb éves dolog már! C vitamint most kezdtem szedni kettő napja, remélem segít!

Arra gondoltam még, hogy a strandolások alkalmával mindig, szinte egész nap vizes volt a hajam, több napon keresztül! Nem okozhatja esetleg még ez?

2010. júl. 30. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!