Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátnőmnél Glioblastoma...

Barátnőmnél Glioblastoma multiforme-t (rosszindulatú agydaganat) állapítottak meg. Nagyon el vagyunk keseredve, valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Hogy könnyebbítsem meg azt a kis időt, ami még előttünk áll? Olyanok válaszát várom, akik komolyan veszik a kérdést, és érdembeli választ tudnak nekem adni. Köszönöm.
2010. júl. 26. 15:46
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Körülbelül 2,5-3 hónapja kezdődtek a tünetek.
2010. júl. 26. 17:02
 12/27 anonim ***** válasza:
59%

Írj privát üzenetet, küldök Neked a rákkal, és annak esetleges alternatív gyógyítási lehetőségével kapcsolatosan egy bővebb anyagot, hátha tud segíteni.

Sajnálom, hogy ilyen nehéz dolgokon mentek keresztül.

2010. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
73%
Én nem tanácsot szeretnék adni,hanem kérdezni szeretnék.A barátnője hogylétéről szeretnék érdeklődni.Sikerült felvenni a harcot ezzel a szörnyű betegséggel?Kérem válaszoljon,sajnos engem is érint a kérdés,férjemnek is ez volt a betegsége.
2011. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az érdeklődését.

El sem tudja képzelni, mennyit jelent ez most nekem.

Sajnos semmi jót nem tudok írni....

Már már a vegetálás szintjénél tartunk, bár voltak jobb időszakok.

A reményünk hal meg utoljára, de semmi jóval nem bíztatnak bennünket..... Legutóbbi szakvélemény alapján már hónapokban sem gondolkozhatunk.

Őszinte sajnálattal olvastam, hogy a férjének hasonló problémája van. A legjobbakat kívánom Önnek és családjának!

2011. máj. 12. 19:55
 15/27 anonim válasza:
Nagyon sajnálom,remélem jól van barátnőd igaz már régi a bejegyzés,érdeklődni szeretnék tudtok-e valamilyen "ellenszert" ,édesanyámnak ugyanez a fajta daganat van,4hónapja vették ki neki,most jött vissza ismét,már 4cm-es,szerdán megyünk az orvoshoz,már nagyon félek előre.Köszönöm a választ,remélem jól van barátnőd.
2012. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Timmo válasza:

Szia!


Kalóriacsökkentéssel párositott ketogén étrend illetve D vitaminszedése segithet. Jobbulást!

2012. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Véletlenül találtam rá erre a kérdésre, szomorúan olvasom a beszélgetéseket, látom a kérdés dátuma 2010.07.26. Azóta eltelt már pár év, érdeklődnék, hogy mi történ az eltelt idő alatt?
2014. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Tudom, hogy régi a poszt... de sajnos aktuàlis a probléma, az én 32 éves férjem is ezzel a daganattal néz szembe. Valaki, valamilyen pozitiv hatàsu szerrel, uj tudomànyos kisérlettel talàlkozott, ami elérheto egyszeru embereknek? (svàjcban élunk)
2015. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

Anyukám nővére 13 hónapot élt ezzel a betegséggel.

Megoperálták ugyan, de megmondták hogy semmit sem javított az állapotán, mert nem is tudtak mindent eltávolítani, sőt.

2016. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
17%
Szervusz! Szörnyű olvasni, hogy a barátnőd ennyire fiatalon betegedett meg. Édesapámnál februárban diagnosztizáltak glioblastomát, azóta küzdünk érte. Mindenkinek, akinek ilyen problémával kell szembenéznie, a Béres csepp + C vitamin folyamatos szedését tudnám ajánlani, mivel ez rendben tartja a vérképet, így nem kell leállítani a kezelést. Emellett a Varga gyógygomba termékek közül a FlavoGenin és Vitanax PX-4 bizonyult hatásosnak. Édesapámnál sem jöhet szóba a műtéti beavatkozás, ezért kezdtük el adni neki ezeket a termékeket az orvos tanácsa ellenére. 3 havonta kell járnia MRI-re, és az utóbbi alkalommal a daganat jelentős csökkenését mutatta ki. Senki ne ijedjen meg, ha látszólag romlik a szerette állapota, mivel ez a daganat bomlásából származó toxikus anyagoktól is lehet - nálunk is ez történt. Ha pedig minden kötél szakad, érdemes utána olvasni az orvosi petróleumnak, aminek sokan csodájára járnak! Mindenkinek töretlen kitartást és mihamarabbi gyógyulást kívánok! Remélem, segítettem.
2016. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!