Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár óra után elálmosodom,...

Pár óra után elálmosodom, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Belevágtam a főállású informatikus szakmába, és azt tapasztaltam, hogy pár óra gép előtt töltött idő után hihetetlenül álmos leszek, és az sem segít rajta, ha járkálok pár percet a levegőn, mert utána megint hamar beüt. Ragadnak lefelé a szemeim. (Mikor végzek a munkában és otthon gépezek még vagy olvasok, akkor nem érzem ezt a nagy álmosságot már. Azt hozzátenném, hogy szerintem alszok eleget, reggel mikor kelet nem érzem hogy fáradt lennék.)

Akik szintén számítógép előtt töltik a munkaidejüket, tudnátok erre valami megoldást javasolni?

Vagy aki volt hasonló cipőben hogyan oldotta meg? A válaszokat előre is köszönöm.


2020. jan. 17. 20:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!