Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik rosszul szoktak lenni pl...

Akik rosszul szoktak lenni pl vérvételkor, injekciókor! Mit szoktatok csinálni, hogy megelőzzétek a rosszullétet?

Figyelt kérdés
Lehet tenni valamit?

2019. okt. 20. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megelőzni nem lehet, max. annyival, hogy előre szólok, hogy alacsony a vérnyomásom és biztosan rosszul leszek. Odafigyelnek, és teszik a dolgukat. Ennyi.
2019. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Próbálj kommunikálni, terelni a figyelmedet... Legalábbis nálam ez így szokott működni, bár én nem rosszul leszek, hanem kis híján pánikolni kezdek,nekem ez szokott segíteni. De egyébként, ha mondod, hogy nem bírod, akkor általában nyugtatnak és nem nagyon engedik, hogy felkelj egyből, pláne, ha rosszul nézel ki. Legalábbis nálunk rendesek, figyelnek az emberekre.
2019. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Rendszeresen elájulok vérvétel után. Tőlem általában fekve vesznek vért, bent tartanak még öt percig, és ha minden oké kimehetek a váróba. Sosem egyedül megyek, a vérvételt követően még legalább 10 percig a váróban maradunk, először csak ülök, aztán már járkálok is kicsit. Mivel vérvétel előtt nem ehetek, mindig közvetlenül utána eszem meg a szendvicsem, általában valami jó cukros gyümölcslével. Ha ezután is minden oké, akkor indulhatunk is haza😄
2019. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigieket! Most vagyok túl egy kisebb műtéten, elég jól bírtam, de lehet, hogy most jön a neheze... :S
2019. okt. 21. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!